Зробити стартовою  |  Додати до улюбленного
офіційний веб-сайт
Реєстрацію на ЗНО-2018 розпочато! Деталі - на сайті УЦОЯО
Департамент освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації
Департамент освіти і науки
Закарпатської обласної державної адміністрації
Сторінки

Архів новин
«    Березень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Керування
 • Войти
 • Регистрация


 • Львів об᾿єднав освітян довкола круглого столу
  18-12-2017, 14:03
  Львів об᾿єднав освітян довкола круглого столу
  15-16 грудня у Львові відбувся круглий стіл „Можливості багатомовної освіти. Діалог: учні, школа, громада”, присвячений особливостям імплементації статті 7 Закону України „Про освіту”.
  Про діяльність, завдання та перспективи багатомовної освіти розповідав Посол Вайдотас Верба, Координатор проектів ОБСЄ в Україні, зокрема, зазначивши: „Ми надаємо координаційну підтримку реформам та допомагаємо країні справитися з викликами, що постали у часі кризи. Виконувані проекти сприяють докорінним перетворенням, необхідним для розбудови стабільного та демократичного майбутнього країни. У роботі застосовується багатосторонній підхід та реалізація проектів, які стосуються широкого спектру питань, таких як конституційна, правова та судова реформи; освіта в сфері прав людини та юридична освіта; діалог як інструмент у подоланні кризи та здійсненні реформ; психологічна та соціальна реабілітація осіб, які постраждали від кризи; боротьба з кіберзлочинністю та торгівлею людьми; розмінування та демократичний контроль над безпековим сектором; захист довкілля; безпека кордонів; свобода ЗМІ; вибори; належне урядування; ґендерна рівність”.
  У роботі взяли участь представники МОНУ Наталія Бєскова та Світлана Харченко, ДНУ „Інститут модернізації змісту освіти”, Офісу Львів об᾿єднав освітян довкола круглого столуКоординатора проектів ОБСЄ в Україні, ВКНМ ОБСЄ, а також департаментів освіти і науки ОДА, інститутів післядипломної педагогічної освіти, педагогічної громадськості, національних меншин та громад Чернівецької, Одеської, Львівської, Закарпатської областей.
  Зважаючи на попередній досвід під час подібної зустрічі у Чернівцях, робота круглого столу розпочалася під гаслом „Толерантність, доброзичливість, взаємоповага”. Повільно набираючи оберти, учасники працювали групами, генерували ідеї, вносили пропозиції, які після кожного блоку роботи обговорювалися й корегувалися. Таким чином учасники круглого столу опрацьовували ряд важливих питань у галузі освіти, серед яких якісна кадрова підготовка на всіх рівнях, вивчення мов у малих групах, відповідність міжнародним стандартам зовнішнього незалежного оцінювання, а також, що не менш важливо для закладів освіти, де ведеться навчання мовами національних меншин, синхронізація викладання навчального матеріалу.
  Разом із тим, залишався й вільний час для особистого спілкування й обміну досвідом між колегами з інших областей.
  Львів об᾿єднав освітян довкола круглого столу


  | Роздрукувати |

   
    Інші новини по темі:


   

  Офіційні сайти

  Педагогічна преса

  » Сумський НАУ зібрав студентських лідерів аграрних вишів
  20 березня у Сумському національному аграрному ...

  » Обережно, фейк: науковців вводять в оману, пропонуючи опублікувати статті у підробних виданнях, що нібито входять до Scopus та Web of Science
  Під час розгляду атестаційних справ здобувачів ...

  » Базове фінансування у вишах на науку йтиме на проведення пріоритетних досліджень, оновлення обладнання, зарплату технічного персоналу
  «Ми плануємо, що до Дня науки в травні основні ...

  » Школярів, студентів та освітян запрошують на урбаністичний форум ” Як зробити місто розумним, креативним і комфортним”
  22 березня 2018 року в Київському національному ...

  » Розпочала роботу Лабораторія лідерства та фасилітаційних практик Київської МАН
  Днями в рамках підготовки до ІІІ етапу ...
  Управління освіти і науки Закарпатської 
         обласної державної адміністрації Головна   |  Новини департаменту  | Зворотній зв'язок
  Департамент освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації © 2018. Усі права захищено
  Використання матерiалiв веб-сайту deponms.carpathia.gov.ua дозволяється за умови гiперпосилання на deponms.carpathia.gov.ua. E-mail:
  Поштова адреса: пл. Народна 4, м. Ужгород, Закарпатська область, Україна, 88008


  Реалізація: XL-studio