Зробити стартовою  |  Додати до улюбленного
офіційний веб-сайт
Департамент освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації
Департамент освіти і науки
Закарпатської обласної державної адміністрації
Сторінки

Архів новин
«    Вересень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Погода
Керування
 • Войти
 • Регистрация


 • „Піклуючись про наших дітей, ми дбаємо про наше майбутнє,” – вважає Марина Порошенко
  14-02-2018, 16:28
  „Піклуючись про наших дітей, ми дбаємо про наше майбутнє,” – вважає Марина Порошенко
  Сьогодні, 14 лютого, з робочим візитом Закарпатську область відвідала Марина Порошенко, голова Всеукраїнської благодійної організації „Благодійний Фонд Порошенка”.
  День виявився цікавим на зустрічі, події і враження.
  Зокрема, Закарпаття стало одинадцятим учасником проекту Благодійного Фонду Порошенка „Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації”. У рамках цього відкрито перший у нашому краї інклюзивно-ресурсний центр в місті Ужгород. Приємно констатувати, що центр відповідає сучасним вимогам для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання належної педагогічної допомоги. З цією метою обладнано кабінети сурдопедагога, тифлопедагога, логопеда, олігофренопедагога та психолога, кабінет лікувальної фізкультури, ресурсна та тренінгова кімнати. Яскравий інвентар, наочне приладдя та затишні умови – усе для того, аби дітям та їхнім батькам тут було комфортно та зручно. Кваліфіковані ж фахівці будуть забезпечувати системний супровід для реалізації прав дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у закладах професійно-технічної освіти.
  Здійснення кроків для того, щоб такі діти стали повноправними членами суспільства, були захищеними і щасливими – серед пріоритетів державної політики. Тому створення таких центрів – одне з першочергових завдань. Для реалізації зазначеного в обласній державній адміністрації Марина Анатоліївна та голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль підписали Меморандум про співпрацю між Фондом Порошенка та Закарпатською ОДА щодо створення мережі інклюзивно-ресурсних центрів.
  Усього в області заплановано створити 18 інклюзивно-ресурсних центрів, графік відкриття яких затверджено Меморандумом. В основі діяльності центрів повага та сприйняття індивідуальних особливостей дітей, розвиток їх самостійності та відповідних компетенцій, дотримання найкращих інтересів дитини, недопущення дискримінації та порушення прав дитини, доступність освітніх послуг з раннього віку.
  Цього ж дня Закарпаття долучилося ще до одного проекту, ініційованого дружиною Президента. Так, Марина Анатоліївна презентувала в Ужгороді національний проект „Книга Миру”. Учні Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 − ліцею „Лідер”, батьки яких є учасниками АТО, створили новий, уже дев’ятнадцятий, розділ „Книги Миру” − „Закарпатська область”.
  „Ця книга є літописом українського життя „до” і „після” трагічних подій на Сході України і в Криму, коли наші мужні герої були змушені йти захищати рідну землю та мирне майбутнє своїх дітей…” − сказала перша леді. На згадку про нинішню зустріч та на знак подяки за важливу і таку потрібну підтримку один одного, за розуміння своєї причетності до написання славної сторінки історії українського народу кожен із маленьких співавторів-закарпатців „Книги Миру” отримав у подарунок художнє видання.
  Перебуваючи в школі, Марина Анатоліївна поспілкувалася з учнями інклюзивних класів, батьками та вчителями, обговоривши питання організації навчання дітей з особливими освітніми потребами.
  Для реалізації державної політики щодо забезпечення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами за місцем їх проживання та зменшення кількості дітей, охоплених інтернатним вихованням, місцевими органами управління освітою та закладами освіти області вживаються заходи для розширення мережі інклюзивних та спеціальних класів закладів загальної середньої освіти, наближення освітніх послуг до місця проживання дітей з особливими освітніми потребами та соціалізації таких дітей у суспільство.
  За статистичними даними, в області 948 учнів з особливими освітніми потребами. З них 298, тобто кожен третій, здобувають освіту в колективах своїх ровесників у 141 школі, де організовано інклюзивне навчання.


  „Піклуючись про наших дітей, ми дбаємо про наше майбутнє,” – вважає Марина Порошенко„Піклуючись про наших дітей, ми дбаємо про наше майбутнє,” – вважає Марина Порошенко„Піклуючись про наших дітей, ми дбаємо про наше майбутнє,” – вважає Марина Порошенко„Піклуючись про наших дітей, ми дбаємо про наше майбутнє,” – вважає Марина Порошенко„Піклуючись про наших дітей, ми дбаємо про наше майбутнє,” – вважає Марина Порошенко„Піклуючись про наших дітей, ми дбаємо про наше майбутнє,” – вважає Марина Порошенко„Піклуючись про наших дітей, ми дбаємо про наше майбутнє,” – вважає Марина Порошенко„Піклуючись про наших дітей, ми дбаємо про наше майбутнє,” – вважає Марина Порошенко„Піклуючись про наших дітей, ми дбаємо про наше майбутнє,” – вважає Марина Порошенко„Піклуючись про наших дітей, ми дбаємо про наше майбутнє,” – вважає Марина Порошенко„Піклуючись про наших дітей, ми дбаємо про наше майбутнє,” – вважає Марина Порошенко„Піклуючись про наших дітей, ми дбаємо про наше майбутнє,” – вважає Марина Порошенко„Піклуючись про наших дітей, ми дбаємо про наше майбутнє,” – вважає Марина Порошенко„Піклуючись про наших дітей, ми дбаємо про наше майбутнє,” – вважає Марина Порошенко„Піклуючись про наших дітей, ми дбаємо про наше майбутнє,” – вважає Марина Порошенко„Піклуючись про наших дітей, ми дбаємо про наше майбутнє,” – вважає Марина Порошенко„Піклуючись про наших дітей, ми дбаємо про наше майбутнє,” – вважає Марина Порошенко„Піклуючись про наших дітей, ми дбаємо про наше майбутнє,” – вважає Марина Порошенко„Піклуючись про наших дітей, ми дбаємо про наше майбутнє,” – вважає Марина Порошенко„Піклуючись про наших дітей, ми дбаємо про наше майбутнє,” – вважає Марина Порошенко„Піклуючись про наших дітей, ми дбаємо про наше майбутнє,” – вважає Марина Порошенко„Піклуючись про наших дітей, ми дбаємо про наше майбутнє,” – вважає Марина Порошенко

  | Роздрукувати |

   
    Інші новини по темі:


   

  Офіційні сайти

  Педагогічна преса

  » Першокласники НУШ не вивчатимуть християнську етику
  У концепції нової української школи немає ...

  » У 2019 році запрацює механізм «гроші ходять за вчителем» для підвищення кваліфікації педагогів
  Мета Міністерства освіти і науки України – ...

  » Школярі почали частіше скаржитися на булінг зі сторони вчителів
  Кількість скарг дітей на булінг з боку вчителів ...

  » Як вчителі зі всієї України за три дні розробили гендерночутливі проекти для впровадження у школах
  13-15 вересня 2018 року, у м. Дніпро проходив ...

  » Викладач СумНАУ представив біопакети та стаканчики та на міжнародному конкурсі стартапів Packbridge
  Днями у місті Мальме (Швеція) зібралися 10 ...
  Управління освіти і науки Закарпатської 
         обласної державної адміністрації Головна   |  Новини департаменту  | Зворотній зв'язок
  Департамент освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації © 2018. Усі права захищено
  Використання матерiалiв веб-сайту deponms.carpathia.gov.ua дозволяється за умови гiперпосилання на deponms.carpathia.gov.ua. E-mail:
  Поштова адреса: пл. Народна 4, м. Ужгород, Закарпатська область, Україна, 88008


  Реалізація: XL-studio