Зробити стартовою  |  Додати до улюбленного
офіційний веб-сайт
Реєстрацію на ЗНО-2018 розпочато! Деталі - на сайті УЦОЯО
Департамент освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації
Департамент освіти і науки
Закарпатської обласної державної адміністрації
Сторінки

Архів новин
«    Березень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Керування
 • Войти
 • Регистрация


 • У світі машин і людей
  12-03-2018, 16:59
  У світі машин і людей
  Тематичний тиждень „Транспорт” спонукав учнів до пошуку відповідей на запитання: „Які є види транспорту?”, „Транспорт моєї місцевості: який він?”, „Як бути гарним пасажиром?”, „Для чого потрібні правила дорожнього руху?”.
  У такий спосіб ознайомлюючись з темою, діти мали можливість дослідити різні види транспорту, зокрема й ті, що функціонують у рідній місцевості, поглибити знання про правила дорожнього руху і їх застосування в конкретних життєвих ситуаціях, спільно з’ясувати важливість правил користування транспортом, вчилися висловлювати свою думку, активно слухати в умовах усного спілкування, взаємодіяти з однокласниками.
  Тему тижня учні визначили самостійно, об’єднавши в групи запропоновані картинки. Активізувало знання учнів з теми слухання віршів і гра, в якій діти згадували відомий їм транспорт і отримували інформацію про такі транспортні засоби, яких ще ніколи не бачили.
  В інтерактивній вправі „Гронування” діти називали слова, що пов’язані з темою, читали назви транспортних засобів та співвідносили їх з певним малюнком, вчилися об’єднувати асоціативні слова у групи-грона за різними ознаками (за способом руху, за призначенням). Школярі мали можливість порахувати скільки рухомих одиниць у кожній групі та порівняти їх кількість між собою.
  У дидактичній грі „Визнач невідкладну службу допомоги” школярі розглядали малюнки машин та визначали їх призначення, знайомилися із номерами телефонів екстрених служб. Під час дидактичної гри „Запаркуй автомобіль” – демонстрували вміння переміщувати об’єкти в заданих напрямах, оперували числами в межах 20, розв’язували різні життєві проблеми. Виготовляючи колаж „Транспорт моєї місцевості”, першокласники працювали в малих групах, обговорювали, який транспорт можна назвати громадським і чому, як називають людей, які користуються транспортом, де потрібно на нього чекати. Створили „Пам’ятку пасажира”, ознайомилися з дорожніми знаками.
  Гра „Заборонено – дозволено”, що вчила дітей правил дорожнього руху, а також рольова гра „В автобусі” (кондуктор, водій, пасажири, „порушники” правил), їх обговорення спонукали до розв’язання проблем етичного, математичного, безпекового характеру.
  Завдяки таким формам роботи на кінець тижня учні вивчили назви видів транспорту, могли розповісти про транспортні одиниці, що використовуються в їхній місцевості; знали правила поведінки на дорозі й у транспорті; освоїли поняття „екологічні види транспорту”. Школярі зрозуміли і могли пояснити іншим, чому від виконання правил дорожнього руху залежить власне життя і здоров’я, а також, яким чином автотранспорт впливає на довкілля; пояснювали свою роль як „водія” (велосипедиста), пасажира, пішохода та правила поведінки відповідно до цієї ролі. Школярики виробили навички користування найпопулярнішими видами транспорту рідної місцевості з дотриманням правил дорожнього руху та правил користування транспортом. Крім того, вони удосконалили набуті уміння уважно слухати один одного в умовах безпосереднього спілкування, висловлювати власну думку з того чи іншого питання тощо.  У світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людей
  У світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людей
  У світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людейУ світі машин і людей

  | Роздрукувати |

   
    Інші новини по темі:


   

  Офіційні сайти

  Педагогічна преса

  » Сумський НАУ зібрав студентських лідерів аграрних вишів
  20 березня у Сумському національному аграрному ...

  » Обережно, фейк: науковців вводять в оману, пропонуючи опублікувати статті у підробних виданнях, що нібито входять до Scopus та Web of Science
  Під час розгляду атестаційних справ здобувачів ...

  » Базове фінансування у вишах на науку йтиме на проведення пріоритетних досліджень, оновлення обладнання, зарплату технічного персоналу
  «Ми плануємо, що до Дня науки в травні основні ...

  » Школярів, студентів та освітян запрошують на урбаністичний форум ” Як зробити місто розумним, креативним і комфортним”
  22 березня 2018 року в Київському національному ...

  » Розпочала роботу Лабораторія лідерства та фасилітаційних практик Київської МАН
  Днями в рамках підготовки до ІІІ етапу ...
  Управління освіти і науки Закарпатської 
         обласної державної адміністрації Головна   |  Новини департаменту  | Зворотній зв'язок
  Департамент освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації © 2018. Усі права захищено
  Використання матерiалiв веб-сайту deponms.carpathia.gov.ua дозволяється за умови гiперпосилання на deponms.carpathia.gov.ua. E-mail:
  Поштова адреса: пл. Народна 4, м. Ужгород, Закарпатська область, Україна, 88008


  Реалізація: XL-studio