Зробити стартовою  |  Додати до улюбленного
офіційний веб-сайт
Департамент освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації
Департамент освіти і науки
Закарпатської обласної державної адміністрації
Сторінки

Архів новин
«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода
Керування
 • Войти
 • Регистрация


 • Закарпаття з робочою поїздкою відвідав заступник міністра освіти і науки України
  16-08-2018, 16:00
  Закарпаття з робочою поїздкою відвідав заступник міністра освіти і науки України
  16 серпня Закарпаття з робочою поїздкою відвідав заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей.
  Він взяв участь у підсумковому розширеному засіданні колегії департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, зустрівся з журналістами місцевих засобів масової інформації, відвідав заклади освіти Берегівського району.
  Звертаючись до учасників колегії, Павло Кузьмович напередодні початку нового навчального року зупинився на питаннях реалізації з 1 вересня Концепції „Нова українська школа”, забезпечення підручниками учнів 1, 5 та 10 класів, організації інклюзивного навчання та підготовки кваліфікованих робітників у системі професійно-технічної освіти та ін.
  Зокрема, успішне запровадження Нової української школи, – наголосив заступник міністра, – пов’язано із вирішенням трьох основних завдань. По-перше, зміною змісту навчання – перехід до компетентнісного підходу. По-друге, появою мотивованого учителя, готового прийняти і впроваджувати зміни через нові форми, прийоми роботи. По-третє, це створення нового освітнього середовища.
  Для вирішення поставлених завдань державою та органами влади на місцях виділено чималі кошти, проведено значну роботу з підготовки педагогічних працівників, покращення матеріально-технічної бази. Павло Кузьмович відзначив, що Закарпатська область посідає по Україні другу (після Сумської області) сходинку серед регіонів у питаннях освоєння коштів для створення належних умов для роботи в Новій українській школі.
  Говорячи про підручники (а нині область забезпечена на 67% підручниками для учнів 5 класу), заступник міністра зупинився на тих проблемних питаннях, що виникли з наданням окремим із них грифа Міністерства освіти і науки, та окреслив шляхи виходу із ситуації, що склалася. Разом з тим, він запевнив, що до початку навчального року основні підручники для учнів 1 класу все ж буде видрукувано, а всі підручники і для 1, і для 10 класу будуть доступні в електронному вигляді.
  Відповідаючи на запитання журналістів, Павло Хобзей деталізував інформацію про кошти, виділені державою, на фінансування освітньої галузі, окреслив завдання, що стоять перед педагогічною громадськістю у зв’язку з упровадженням Нової української школи.
  Цього ж дня заступник міністра відвідав літні мовні табори GoCamp у Берегівському районі, організовані за сприяння міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, та взяв участь у медіа-відкритті їх роботи, а також побачив готовність до впровадження Нової української школи, відвідавши заклади загальної середньої освіти району.

  Закарпаття з робочою поїздкою відвідав заступник міністра освіти і науки УкраїниЗакарпаття з робочою поїздкою відвідав заступник міністра освіти і науки УкраїниЗакарпаття з робочою поїздкою відвідав заступник міністра освіти і науки УкраїниЗакарпаття з робочою поїздкою відвідав заступник міністра освіти і науки УкраїниЗакарпаття з робочою поїздкою відвідав заступник міністра освіти і науки України  | Роздрукувати |

   
    Інші новини по темі:


   

  Офіційні сайти
  Результат пошуку зображень за запитом "національна дитяча гаряча лінія банер"

  Педагогічна преса

  » В Уманському НУС відбулася презентація книги «370 днів у камуфляжі (записки артилериста)»
  За ініціативи студентського активу та Центру ...

  » Засідання методичної секції педагогічних працівників професій швейного профілю
  16 жовтня 2018 року у режимі он-лайн відбулося ...

  » У ЛККЕіП говорили про булінг та як протидіяти домашньому насильству
  Львівський  кооперативний коледж економіки і ...

  » Постать Василя Сухомлинського в українській нумізматиці
  19 липня 1995 року в незалежній Україні в обіг ...

  » Патріотичний лекторій  «Україна молода: війна та влада» у Переяслав-Хмельницькому ДПУ ім. Г. Сковороди
  «Україна буде тоді, коли будуть небайдужі люди, ...
  Управління освіти і науки Закарпатської 
         обласної державної адміністрації Головна   |  Новини департаменту  | Зворотній зв'язок
  Департамент освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації © 2018. Усі права захищено
  Використання матерiалiв веб-сайту deponms.carpathia.gov.ua дозволяється за умови гiперпосилання на deponms.carpathia.gov.ua. E-mail:
  Поштова адреса: пл. Народна 4, м. Ужгород, Закарпатська область, Україна, 88008


  Реалізація: XL-studio