Зробити стартовою  |  Додати до улюбленного
офіційний веб-сайт
Реєстрацію на ЗНО-2018 розпочато! Деталі - на сайті УЦОЯО
Департамент освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації
Департамент освіти і науки
Закарпатської обласної державної адміністрації
Сторінки

Архів новин
«    Березень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Керування
 • Войти
 • Регистрация


 • Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”
  11-12-2017, 13:46
  Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”
  Із 4 по 8 грудня учні експериментальних класів опановували навчальний матеріал за модельною навчальною програмою для першого класу „Зима”.
  Зокрема, упродовж тижня під час екскурсій шкільним подвір’ям діти розпізнавали зміни в живій та неживій природі взимку, вивчили основні ознаки зими, визначали, що відбувається з рослинами та тваринами у зимовий період, виготовляли годівнички та підгодовували пташок, емоційно сприймали та виконували твори мистецтва про зиму, експериментували з кольорами, показуючи різноманітні відтінки снігу, виготовляли штучний сніг, аналізували, чи всі сюрпризи зими є приємними, моделювали життєві ситуації для запобігання негативних наслідків шкідливих „сюрпризів зими”.
  Учні вивчали число і цифру 10, утворювали рівності на основі знання про склад чисел від 2 до 10, порівнювали, знаходили число за відношенням „більше на...”, „менше на...”, граючись в „Снігову математику”. Знаходили суму, різницю зручним для себе способом у межах першого десятку, розмальовуючи зображення чарівниці (робота в групах). Виконували графічний диктант „Ялинка”. Так, учні 1-А та 1-Д класу Ужгородської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 8, працюючи в парах, утворювали з геометричних фігур ялинку, сніжинку, зірочку, користуючись математичними планшетами. Школярі вчилися ставити запитання; виконуючи вправу „Сюрприз у коробці” описували та досліджували лід, розгадували ребуси, виявляли і пояснювали роль епітетів (без вживання термінів) у художньому тексті (вірш „Зима у місті” Галини Джемули), визначали пташку за описом та шукали її зображення і слово-назву, обговорювали, переглядаючи слайд-шоу, як зимують тварини.

  Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”  Учні перших класів Чинадіївської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів визначали „кольори зими”, досліджували „Що змінилося довкола”, вправа „Розпізнавання птахів, що не летять у вирій” допомогла першокласникам дізнатися про зимуючих птахів, обчислювали числові вирази і за результатами обчислень розмальовували зображення новорічного гномика, вивчили пісню „Морозець, морозець”.
  Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”
  Першокласники Міжгірської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №1 створювали тематичний словник тижня під час гри „Передай сніжку”. Сприймали монологічне висловлювання ( казка „В очікуванні зими”), ділилися своїми почуттями та емоціями від прослуханого, граючись з клубочком ниток. Діти обговорювали „Лист від синички” за допомогою мнемотаблиць, відгадували загадки про пташок, які зимують у нашій місцевості.
  Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”
  Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”
  Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”
  Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”
  Учням перших класів Ганичівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів тематичний тиждень запам’ятався „Сніговою математикою” (обчислення математичних виразів в межах 10, виконання графічних диктантів), незабутні враження залишились після екскурсії в природу, які потім було відтворено у композиціях „Дерева взимку”. Найбільш захопливим було виготовлення годівничок для пташок, які діти розмістили на шкільному подвір’ї. Лепбук „Зима”, який заповнювали учні упродовж п’яти днів – чудовий підсумок виконаної роботи.

  Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму” Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму” Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму” Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму” Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму” Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму” Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”
  Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”
  Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”
  Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”
  Опановували навчальний матеріал, поглиблюючи знання про „Зиму”

  Щодня учні пілотних класів вчилися висловлювати свою думку, активно слухати в умовах усного спілкування, дотримуватися правил безпечної та здоров’я збережувальної поведінки у навчанні та повсякденному житті.


  | Роздрукувати |

   
    Інші новини по темі:


   

  Офіційні сайти

  Педагогічна преса

  » Сумський НАУ зібрав студентських лідерів аграрних вишів
  20 березня у Сумському національному аграрному ...

  » Обережно, фейк: науковців вводять в оману, пропонуючи опублікувати статті у підробних виданнях, що нібито входять до Scopus та Web of Science
  Під час розгляду атестаційних справ здобувачів ...

  » Базове фінансування у вишах на науку йтиме на проведення пріоритетних досліджень, оновлення обладнання, зарплату технічного персоналу
  «Ми плануємо, що до Дня науки в травні основні ...

  » Школярів, студентів та освітян запрошують на урбаністичний форум ” Як зробити місто розумним, креативним і комфортним”
  22 березня 2018 року в Київському національному ...

  » Розпочала роботу Лабораторія лідерства та фасилітаційних практик Київської МАН
  Днями в рамках підготовки до ІІІ етапу ...
  Управління освіти і науки Закарпатської 
         обласної державної адміністрації Головна   |  Новини департаменту  | Зворотній зв'язок
  Департамент освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації © 2018. Усі права захищено
  Використання матерiалiв веб-сайту deponms.carpathia.gov.ua дозволяється за умови гiперпосилання на deponms.carpathia.gov.ua. E-mail:
  Поштова адреса: пл. Народна 4, м. Ужгород, Закарпатська область, Україна, 88008


  Реалізація: XL-studio