Зробити стартовою  |  Додати до улюбленного
офіційний веб-сайт
Департамент освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації
Департамент освіти і науки
Закарпатської обласної державної адміністрації
Сторінки

Архів новин
«    Вересень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Погода
Керування
 • Войти
 • Регистрация


 • Вчимося, пізнаючи світ довкола нас
  14-05-2018, 13:42
  Вчимося, пізнаючи світ довкола нас
  Упродовж тижня „Моя родина” учні Чинадіївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів розширювали знання про сім’ю, родину та їх значення у житті людини, говорили про цінність сім'ї і родини, вчили свої права та обов'язки в сім'ї, розвивали почуття поваги до батьків та членів родини. Першокласники із захопленням розповідали про свою сім’ю, описували обов’язки кожного члена сім’ї, самостійно підбирали слово-характеристику для своєї сім’ї.
  Хлопці та дівчата розгадували ребус, читали вірші та тексти про родину, розв’язували родинну математику, слухали розповідь Бруно Ферреро „Шануй батька твого та матір твою”, складали речення із слів-цеглинок. Це допомогло їм краще зрозуміти своїх рідних та цінність сім’ї для людини загалом, зробити висновок про те, що дружна і щаслива сім'я – головне для кожної людини.
  Разом з батьками учні заповнювали родовідне дерево, представляючи яке розказували про традиції своєї родини, про особливості відзначення свят тощо.
  Вчимося, пізнаючи світ довкола насВчимося, пізнаючи світ довкола насВчимося, пізнаючи світ довкола насВчимося, пізнаючи світ довкола насВчимося, пізнаючи світ довкола нас

  Першокласники Міжгірської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №1 та Ганичівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів упродовж тижня вчилися розпізнавати диких і свійських тварин; розрізняти тварин за класами (звірі, птахи, риби, комахи), за способом живлення; вчилися описувати тварину та дізнавалися, як поводитися в довкіллі навесні.
  Актуальними для них були питання: „Які зміни відбуваються в житті тварин навесні?”, „Чи завжди тварини безпечні для людини?”, пояснювали „Чому треба берегти тварин?”, складали казку з новим героєм, проводили дискусію „Чи бувають шкідливі тварини?”. Учні складали правила поведінки в довкіллі навесні, обирали свою позицію та добирали аргументи на її підтримку під час відповіді на запитання „Чи можна прожити без тварин?”, створювали колаж „Улюблені тварини”, грали в дидактичні ігри „Хто де живе?” та „Що переплутав художник?”.
  Використовуючи конструктори LEGO і працюючи в групах, діти створювали парк фантастичних істот.
  На кінець тижня учні знали правила поводження з тваринами, що можуть жити поруч з людьми, правила гігієни під час спілкування з хатніми тваринами, цінність тварин для людини.
  Різного роду вправи, ігри, практичні завдання спрямовані були на розвиток у першокласників мислення, мовлення, уваги, пам'яті, творчих здібностей, допомагали висловлювати свою думку, вчили активно слухати в умовах усного спілкування та взаємодіяти з однокласниками.

  Вчимося, пізнаючи світ довкола насВчимося, пізнаючи світ довкола насВчимося, пізнаючи світ довкола насВчимося, пізнаючи світ довкола насВчимося, пізнаючи світ довкола насВчимося, пізнаючи світ довкола насВчимося, пізнаючи світ довкола насВчимося, пізнаючи світ довкола насВчимося, пізнаючи світ довкола насВчимося, пізнаючи світ довкола насВчимося, пізнаючи світ довкола насВчимося, пізнаючи світ довкола насВчимося, пізнаючи світ довкола насВчимося, пізнаючи світ довкола насВчимося, пізнаючи світ довкола насВчимося, пізнаючи світ довкола насВчимося, пізнаючи світ довкола насВчимося, пізнаючи світ довкола насВчимося, пізнаючи світ довкола нас  | Роздрукувати |

   
    Інші новини по темі:


   

  Офіційні сайти

  Педагогічна преса

  » Марафон спортивних подій у Переяслав-Хмельницькому ДПУ
  Днями  на стадіоні Переяслав-Хмельницького ...

  » Чи підвищується оплата праці освітян у перейменованих ЗНЗ?
  Чи підвищується оплата праці педагогічних ...

  » У Львівській політехніці розпочалася перепідготовка колишніх військовослужбовців
  Четвертий рік поспіль в Інституті адміністрування ...

  » Лілія Гриневич закликала виші об‘єднатися в Асоціацію юридичних закладів вищої освіти, яка змогла б поставити «зірку якості» підготовці правників в Україні
  Лілія Гриневич закликала виші об‘єднатися в ...

  » Сумський НАУ уклав угоду про академічні обміни з університетом Любліна
  У місті Люблін в Університеті природничих наук ...
  Управління освіти і науки Закарпатської 
         обласної державної адміністрації Головна   |  Новини департаменту  | Зворотній зв'язок
  Департамент освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації © 2018. Усі права захищено
  Використання матерiалiв веб-сайту deponms.carpathia.gov.ua дозволяється за умови гiперпосилання на deponms.carpathia.gov.ua. E-mail:
  Поштова адреса: пл. Народна 4, м. Ужгород, Закарпатська область, Україна, 88008


  Реалізація: XL-studio