пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

Діти з Луганської області відвідали історичні пам’ятки стародавньої архітектури Закарпаття

Діти з Луганської області відвідали історичні пам’ятки стародавньої архітектури Закарпаття

14 травня 2019 року діти з Луганщини, які відпочивають в ,,Арніці”, під час автобусної екскурсійної поїздки у Мукачівський район та  м. Мукачево відвідали історичні пам’ятки середньовічної архітектури Закарпаття. Зокрема, вони побували в Мукачівському замку ,,Паланок”, де ознайомилися з його історією існування від середньовіччя до сучасності. Діти дізналися про особливості внутрішньої архітектури замку, побачили археологічні знахідки та етнографічні пам’ятки, унікальну колекцію ікон, старовинний та сучасний живопис в музейних залах, фігури Федора Корятовича та Ілони Зріні з сином Ференцом II Ракоці, втілені у бронзі, а ще двометрову скульптуру Турула (міфічного птаха) на величній колоні.

Після відвідин замку для дітей була організована ознайомча екскурсія центральною частиною м. Мукачево, під час якої діти ознайомилися з історією та архітектурними спорудами цього європейського міста, побували в Ратуші та Кафедральному костелі святого Мартіна.

Дорогою до ,,Арніки” діти зробили зупинку у с. Чинадієво Мукачівського району, щоб відвідати  замок Сент-Міклош. Досвідчені екскурсоводи ознайомили вихованців з унікальною середньовічною архітектурою будівлі, розповіли історію замку Сент-Міклош та ознайомили дітей з легендами.

Пізнавальні екскурсії, визначними історичними місцями нашої області, організовані для дітей з Луганської області, формують у них широкий кругозір, розвивають знання про Закарпаття як невід’ємну частину нашої України, сприяють вихованню шанобливого ставлення до наших природних багатств та культурно-історичних надбань.

15-05-2019
Діти з Луганської області відвідали історичні пам’ятки стародавньої архітектури Закарпаття Діти з Луганської області відвідали історичні пам’ятки стародавньої архітектури Закарпаття Діти з Луганської області відвідали історичні пам’ятки стародавньої архітектури Закарпаття Діти з Луганської області відвідали історичні пам’ятки стародавньої архітектури Закарпаття Діти з Луганської області відвідали історичні пам’ятки стародавньої архітектури Закарпаття Діти з Луганської області відвідали історичні пам’ятки стародавньої архітектури Закарпаття Діти з Луганської області відвідали історичні пам’ятки стародавньої архітектури Закарпаття