пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

Засідання комісії з відбору закладів освіти для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання у 2019 році.

Засідання комісії з відбору закладів освіти для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання у 2019 році.

13 грудня 2018 року в приміщенні Закарпатського обласного центру зайнятості відбулося друге засідання комісії з відбору закладів освіти для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання у 2019 році.
На засіданні комісії розглянуто пропозиції закладів професійної (професійно-технічної) освіти різних форм власності області та їх відповідність вимогам, визначеним Порядком відбору навчальних закладів для організації професійного навчання безробітних та їх проживання в період навчання (зі змінами), затвердженим наказом Міністерства соціальної політики України від 16.05.2013 № 269.
Дія цього Порядку поширюється на зареєстрованих безробітних, які мають право на матеріальне забезпечення на випадок безробіття та соціальні послуги з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації відповідно до Закону України „Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”.
Професійне навчання безробітних за робітничими професіями здійснюється шляхом первинної професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації з урахуванням поточної та перспективної потреби ринку праці.
За результатами відбору у 2019 році професійне навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання здійснюватимуть Свалявський професійний будівельний ліцей, ДПТНЗ „Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича”, Ужгородське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування, Тячівський професійний ліцей Закарпатської області, Хустський професійний ліцей сфери послуг, Ужгородське вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету, ТОВ „Закарпатський навчальний центр підготовки і перепідготовки кадрів”, МПП „Крокус МГ”.

13-12-2018