Дано старт літній оздоровчій кампанії дітей у 2021 році. Філії ,,Арніка” та ,,Едельвейс” гостинно приймають свої вихованців

Дано старт літній оздоровчій кампанії дітей у 2021 році. Філії ,,Арніка” та ,,Едельвейс” гостинно приймають свої вихованців

Наближається до завершення навчальний рік і, з настанням літньої пори, все-більш актуально постає питання організації в регіоні оздоровлення і відпочинку дітей. Для забезпечення прав дітей  на відпочинок у поточному році організовано діяльність Воловецької філії Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді „Арніка” та філії ,,Едельвейс” Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді.

Сьогодні, 31 травня у філіях „Арніка” та ,,Едельвейс” розпочинається перша відпочинкова зміна, під час якої оздоровлюватимуться близько 150 дітей соціально незахищених категорій, відмінників навчання та обдарованих дітей з Ужгородської, Іршавської, Рахівської, Мукачівської та Виноградівської територіальних громад. Усього до кінця цього року на базі філії „Арніка” планується охопити оздоровленням 780 дітей, на базі філії ,,Едельвейс” – 1170 дітей.

Виконкомами рад територіальних громад, місцевими органами управління освітою проводиться робота щодо організації діяльності таборів з денним перебуванням на базі закладів освіти. Планується, що цього року у закладах загальної середньої освіти у період літніх канікул функціонуватимуть 80 таборів з денним перебуванням дітей, з яких 6 дитячих закладів відпочинку діятимуть на базі закладів освіти Ужгородської, 10 – Іршавської, 18 – Міжгірської, 14 – Великобичківської, 10 – Батьовської, 3 – Солотвинської, 2 – Бергівської, 3 – Воловецької, 2 – Кам’янської, 4 – Керецьківської, 6 – Нересницької територіальних громад, а також по одному табору з денним перебуванням організовано у Великобийганській та Бедевлянській територіальних громадах.

Організація діяльності таборів з денним перебуванням на базі закладів освіти та стаціонарних (позаміських) дитячих закладів оздоровлення, підпорядкованих органам управління освітою, забезпечується з дотриманням вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 30.07.2020 № 43 ,,Про затвердження тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”.