Діти з Каунаського самоврядного району Литовської Республіки розповіли голові Закарпатської обласної ради М. Рівісу про свій відпочинок в ,,Арніці”

Діти з Каунаського самоврядного району Литовської Республіки розповіли голові Закарпатської обласної ради М. Рівісу про свій відпочинок в ,,Арніці”

Сьогодні, 22 липня 2019 року, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс зустрівся з дітьми із Каунаського самоврядного району Литовської Республіки та супроводжуючими їх педагогічними працівниками, які у ці дні перебувають на відпочинку на Закарпатті у рамках  реалізації спільно з Каунаським самоврядним районом проекту Міжнародних дитячих таборів.

Під час зустрічі литовські діти та педагогічні працівники поділилися враженнями про свій відпочинок, подякували за гостинність та теплий прийом на Закарпатті, зазначили, що взаємодія, яка здійснюється у рамках проекту Міжнародних дитячих таборів, сприяє забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створює умови для їх змістовного відпочинку, творчого і духовного розвитку.

Михайло Рівіс запевнив гостей з Литви, що такий обмін продовжуватиметься і надалі, оскільки це сприяє зміцненню дружніх зв’язків між нашими регіонами – Закарпатською областю України та Каунаським самоврядним краєм Литовської Республіки.

Голова обласної ради вручив усім дітям і педагогічним працівникам сувеніри та запропонував відвідати екскурсію адміністративною будівлею, у якій розташовані Закарпатська обласна рада і Закарпатська обласна адміністрація. Адміністративна будівля збудована за проектом чехословацьких архітекторів у 30-х роках минулого століття і з того часу не зазнавала значних реконструкцій, до сьогодні експлуатується для потреб громади області.  

Зазначимо, що організована група дітей з Литви з 12 липня 2019 року перебуває на відпочинку у Воловецькій філії Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді „Арніка”, розташованого у с. Нижні Ворота Воловецького району серед мальовничої природи. Для організації змістовного відпочинку дітей, поглиблення знань про Україну, організації активного дозвілля дітей розроблено програму, яка передбачає автобусні та пішохідні екскурсії з відвідуванням рекреаційних та історичних об’єктів нашої області, різноманітні культурно-масові та спортивні заходи.

22-07-2019