Громадською організацією Scholarship UKRAINE (грантова програма) проводиться конкурс для отримання грантового бюджету для підтримки талановитої молоді, яка здобуває вищу освіту в Україні (підвищення фінансової грамотності)

Громадською організацією Scholarship UKRAINE (грантова програма) проводиться конкурс для отримання грантового бюджету для підтримки талановитої молоді, яка здобуває  вищу освіту в Україні (підвищення фінансової грамотності)

Перемога в конкурсі дає можливість отримати кошти на оплату навчання в українському закладі вищої освіти (додаткові навчальні курси для студентів-бюджетників). Це про ІV діючий окремий конкурс для студентів закладів вищої освіти України в межах проекту „Scholarship в Україніˮ.

Детальніше про умови конкурсу можна дізнатися за посиланням: https:// scholarship.in.ua.

Інформуємо про ІV діючий окремий конкурс для студентів ЗВО України в межах проекту “Scholarship в Україні”. Грантовий бюджет цього конкурсу складає 63 000 гривень і надається 3 окремих гранти. Загальних призових місць виходить 9.

Участь у конкурсі безкоштовна. Взяти участь мають змогу студенти, які навчаються як на бюджетній основі, так і на контрактній. Якщо переможець навчається за контрактом – грант йде на сплату його навчання в ЗВО, а якщо на бюджеті – сплачуються додаткові навчальні курси на вибір студента. Мета проекту - підтримати талановиту молодь, яка здобуває освіту в Україні і прагне розвиватись на Батьківщині. Тематика даного конкурсу направлена на підвищення загальної фінансової грамотності української молоді, тому немає обмежень у фахових напрямках факультетів.

Щоб отримати грант на навчання, студенту необхідно написати конкурсну роботу та захистити її перед журі.

Детальні умови - на офіційному сайті конкурсу scholarship.in.ua та сторінках з умовами у грантонадавачів:

1 грант - https://maanimo.com/scholarship;

2 грант - https://www.ukrstrahovanie.com.ua/student-grant;

3 грант - https://banker.ua/grant/.

Нами вже було проведено три конкурси проекту “Scholarship в Україні”.

04-11-2019