пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

Юні науковці захищали свої перші дослідження

Юні науковці захищали свої перші дослідження

17 січня 2019 року в Ужгородській загальноосвітній спеціалізованій школі-інтернаті з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради пройшов І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Учнями школи спільно з педагогами та науковими керівниками УжНУ до захисту у 12 наукових відділеннях представлено 245 наукових проектів.

Проектна і науково-дослідницька діяльність є одними з пріоритетних напрямків освітнього процесу в школі, де поглиблено вивчати предмети за обраним профілем можуть діти з усіх куточків Закарпаття та з-за його меж.

Конкурс-захист Малої академії наук України – це шлях до створення кращих можливостей для самореалізації обдарованих дітей, формування атмосфери наукового спілкування. У майбутньому набуті знання, навички пошукової, дослідницької роботи, вміння самостійно проводити експерименти, працювати з науковою літературою допоможуть обрати професію чи знадобляться під час навчання у закладі вищої освіти і под.

За підсумками роботи секцій до захисту у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України допущено 68 робіт.

За матеріалами Ужгородської загальноосвітньої спеціалазованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської облсної ради

17-01-2019