Керівництво області привітало випускників, які склали ЗНО на 200 балів

Керівництво області привітало випускників, які склали ЗНО на 200 балів

Очільник області Анатолій Полосков разом із заступником голови облдержадміністрації Ігорем Шинкарюком, директоркою департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА Мар'яною Марусинець привітали тих, хто протягом усіх років навчання докладав максимум зусиль, щоб скласти ЗНО на найвищий бал.

Сьогодні кращі випускники Закарпаття отримали подяку та одноразові грошові премії по 15 тис. грн за велике досягнення – 200 балів за зовнішнє незалежне оцінювання:

- Олександра Бобровник;

- Анастасія Галай;

- Ярослав Федина;

- Станіслав Кобзар;

- Сергій Лошак;

- Богдан Добош;

- Кароліна Сусол, яка здобула 200 балів одразу з двох предметів.

Саме вони – наші «олімпійські чемпіони» з навчання і гордість Закарпаття!

Як зазначив Анатолій Полосков, цьогоріч вирішили відійти від звичних офіційних урочистостей і поздоровили дітей та батьків у форматі відкритого й відвертого діалогу.

«Для мене особисто – це принципово, бо відповідає духу роботи нашої команди і саме так ми досягаємо результатів, яких від нас очікує Президент України і керівництво Офісу Президента. Насправді, дуже важливо комунікувати у такому форматі, адже ми почули багато корисних думок та пропозицій щодо шляхів можливого покращення освітнього процесу з перших вуст», – зауважив голова Закарпатської ОДА.

За його словами, пропозиції та думки були різними. Однак була одна, яка об’єднувала усіх присутніх випускників: необхідність розробки програми щодо психологічної підготовки учнів до складання ЗНО. Зі слів випускників, – це було найважчим, не всі змогли впоратися з моральним навантаженням і стресом, через що отримували нижчі бали, ніж заслуговували за рівнем підготовки.

За матеріалами Закарпатської ОДА