пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

,,Ми – Українці!”

,,Ми – Українці!”

30 листопада цього року делегація освітян Закарпатської області, серед яких фахівці з історичного краєзнавства, організатори заходів з національно-патріотичного виховання, зокрема гри ,,Сокіл” (,,Джура”), взяла участь у Четвертому Форумі українських патріотичних справ ,,Ми – Українці!”, організованому Міжнародною благодійною установою ,,Центр національного відродження” спільно з Українським інститутом національної пам’яті за сприяння Міністерства освіти і науки України.
Мета форуму – визначення напрямків ефективного здійснення національно-патріотичного виховання в системі освіти через призму освітньої реформи.  Програма форуму була насиченою, різноплановою і цікавою.
Найбільш активна робота відбувалася в одній з цільових груп, де здійснювалося напрацювання пропозицій щодо змін до наказу Міністерства освіти і науки України 04.09.2018 № 966 ,,Про проведення у 2018/2019 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри ,,Сокіл” (,,Джура”)” та до плану заходів з реалізації Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру ,,Сокіл” (,,Джура”), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від         17 жовтня 2018 року № 845 ,,Деякі питання дитячо-юнацького військово-патріотичного виховання”. Ряд конструктивних пропозицій щодо організації та проведення початкового, І та ІІ етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри ,,Сокіл” (,,Джура”)” мали б ще більше посилити значення гри як дієвого засобу виховання громадян-патріотів, захисників державної незалежності та територіальної цілісності України як високоморальних особистостей, які плекають українські традиції, духовні цінності, володіють відповідними знаннями, вміннями та навичками, здатні реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства.
На форумі відбулося також підписання угоди про співпрацю між Українським інститутом національної пам’яті, Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді та Міжнародною благодійною установою ,,Центр національного відродження”.

04-12-2018
,,Ми – Українці!” ,,Ми – Українці!” ,,Ми – Українці!” ,,Ми – Українці!” ,,Ми – Українці!” ,,Ми – Українці!” ,,Ми – Українці!”