пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

МОН пропонує для громадського обговорення проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 червня 1999 р. №992"

МОН пропонує для громадського обговорення проект постанови КМУ

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 червня 1999 р. № 992”.
Проект акта розроблено з метою приведення постанови Кабінету Міністрів України від 7 червня 1999 року № 992 у відповідність до Закону України “Про освіту”, інших змін у законодавстві, забезпечення здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти якісними робочими місцями на підприємствах під час виробничого навчання на виробництві та виробничої практики.
Проектом акта передбачено встановлення преміювання майстрів виробничого навчання, педагогів професійного навчання в розмірі 15 % від суми надходжень, які отримують заклади професійної (професійно-технічної) освіти за виконання здобувачами професійної (професійно-технічної) освіти навчальних програм під час виробничого навчання на виробництві та виробничої практики. Це сприятиме додатковій мотивації майстрів виробничого навчання, педагогів професійного навчання до співпраці з роботодавцями щодо забезпечення здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти робочими місцями для проходження виробничого навчання на виробництві чи у сфері послуг та виробничої практики, а також працевлаштуванні їх після завершення навчання.
Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 21 січня 2019 року на електронну адресу: kovalenko@mon.gov.ua

За матеріалами сайту МОН

29-12-2018