Онлайн-курс щодо цифровізації освіти Закарпаття стартував!

Онлайн-курс щодо цифровізації освіти Закарпаття стартував!

Сьогодні розпочалися онлайн-навчання для керівників закладів загальної середньої освіти та керівників місцевих органів управління освітою в Закарпатській області.

Вебінар щодо створення єдиного інформаційно-освітнього простору регіону шляхом впровадження системи «Єдина школа» відкрив Ігор Шинкарюк.

Заступник голови облдержадміністрації привітав учасників курсу з Великодніми святами та розповів про новий етап у сфері освіти Закарпаття:

«Нарешті ми виходимо на той рівень, на якому маємо працювати в умовах нашого часу та можливостей. Робити перший крок нелегко, та ми повинні увійти в майбутнє вже сьогодні. Такі онлайн-курси – це проривний елемент для освіти, цифровізації та адміністрування області загалом».

За словами Ігоря Шинкарюка, впровадження інформаційно-комунікаційного середовища «Єдина школа» та заходи щодо діджиталізації освіти дозволять збільшити вільний час педагогічних працівників, підвищити оперативність у прийнятті рішень та отримати якісну аналітику освітнього процесу в Закарпатті.

До трансляції долучилося майже 600 керівників закладів загальної середньої освіти області та керівники місцевих органів управління освітою, ще 15 тисяч педагогічних працівників мали змогу приєднатися до вебінару за допомогою онлайн-платформи.

Онлайн-навчання відбуваються у межах Меморандуму щодо цифровізації освіти Закарпаття, який 1 травня підписали голова облдержадміністрації Анатолій Полосков та представники ТОВ «ТАТЛ ТЕХНОЛОДЖІ».

Ігор Шинкарюк зауважив, що таку ініціативу підтримує депутатський корпус обласної ради, територіальних громад і народні депутати України.

За матеріалами Закарпатської ОДА

06-05-2021