пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

Освіта ромського населення

Освіта ромського населення

10 грудня 2018 року у м. Ужгород відбулась конференція на тему: REYN –Україна: можливості і виклики.
Починаючи з 2018 року Закарпатський обласний благодійний фонд „Благо” займається реалізацією проекту Розширення  та зміцнення національної мережі REYN – Україна.
Що таке REYN? REYN-Україна – це мережа осіб, які опікуються питаннями розвитку та навчання ромських дітей. REYN-Україна започаткувала свою діяльність у 2016 році. Мережа об’єднує як організації, так і окремих фізичних осіб – батьків, педагогів, працівників інших сфер діяльності (медичні працівники, соціальні працівники, ромські медіатори та інші), які працюють з ромськими дітьми віком від народження до 10 років, їх сім’ями та місцевими громадами. Основна мета REYN-Україна – забезпечити якісні освітні та інші послуги для ромських дітей шляхом надання можливостей для професійного розвитку, обміну кращими практиками, відстоювання їх права на освіту, підтримку та стимулювання осіб, які опікуються питаннями розвитку та освіти ромських дітей. В основі діяльності REYN-Україна – принципи антидискримінації, поваги до багатоманітності, соціальної справедливості та інклюзії.
У конференції взяли участь координатор національної мережі REYN – Україна - Елеонора Кулчар, проект-менеджер національної мережі REYN – Україна – Белякова Ірина, представники освіти, медицини, соціальної сфери та громадськості.
На конференції обговорено ряд важливих питань щодо освіти ромських дітей. Основне завдання – об'єднати зусилля всіх зацікавлених сторін, які зможуть допомогти в здобутті освіти ромським населенням.

11-12-2018