пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

Патріотичний квест „Моя країна – Україна”

Патріотичний квест „Моя країна – Україна”

Останньої листопадової зміни у Воловецькій філії Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді „Арніка” оздоровлюється і відпочиває 57 школярів з Хустського та Міжгірського районів. 

Педагоги відділу інформаційно-методичної роботи ЗОЕНЦ провели з учнями патріотичний квест „Моя країна – Україна”. Його мета – виховання в юних громадян патріотизму та відданості своїй Батьківщині, почуття громадянської гідності, національної свідомості, розширення та поглиблення знань про державні символи України, про звичаї, традиції, обряди нашого народу.

Навчально-пізнавальна мультимедійна презентація „Моя Батьківщина” про державні та народні символи України, народний одяг, звичаї та обряди українців, також про найбільші міста нашої держави, красу і неповторність природи, відеоролик „Я – Україна!”, спортивно-патріотичні змагання з розробленими п’ятьма тематичними зупинками дали можливість дітям дізнатися більше про Україну, її талановитий і самобутній народ, відомих діячів культури та науки. Діти творили, вивчали, досліджували. За результатами квесту команди-учасниці  нагороджені грамотами.

28-11-2018
Патріотичний квест „Моя країна – Україна” Патріотичний квест „Моя країна – Україна” Патріотичний квест „Моя країна – Україна” Патріотичний квест „Моя країна – Україна” Патріотичний квест „Моя країна – Україна” Патріотичний квест „Моя країна – Україна”