пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

Профорієнтаційна бесіда з ліцеїстами щодо підготовки фахівців для Військово-Морських Сил Збройних Сил України

Профорієнтаційна бесіда з ліцеїстами щодо підготовки фахівців для Військово-Морських Сил Збройних Сил України

25 лютого 2019 року у Закарпатському обласному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради проведено черговий профорієнтаційний захід для усвідомленого вибору ліцеїстами закладу для здобуття військової спеціальності.
Цього разу випускники мали змогу ознайомитися із Національним університетом „Одеська морська академія” та відділенням військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету „Одеська морська академія”. Заклад вищої освіти представляв капітан 2 рангу Хапов А. П. – заступник начальника кафедри „Кораблеводіння та штурманського озброєння”, який надав інформацію про цей університет, ознайомив із умовами вступу до нього, зупинився на особливостях навчання та стажування тощо.
Ліцеїстам також розказали про структурні підрозділи університету та надали перелік сертифікатів ЗНО, необхідних для подання на зарахування. У невимушеній обстановці ліцеїсти мали змогу поспілкуватися, поставити питання та отримати на них вичерпні відповіді.
На завершення зустрічі на згадку представник університету подарував сувенірну емблему закладу вищої освіти.

За матеріалами Закарпатського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради

27-02-2019