пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

Різдвяний передзвін мовами друзів у „ПАДІЮНі”

Різдвяний передзвін мовами друзів  у „ПАДІЮНі”

19 грудня, у День Святого Миколая, „Різдвяний передзвін мовами друзів 2018” зібрав чималу кількість гостей навколо яскраво вбраної ялинки у фойє другого поверху  „ПАДІЮНу”. Особливого шарму святу додав творчий ярмарок та чарівна різдвяна фотозона.
Цього року відділ комунікацій та зв’язків із громадськістю та відділ духовного і творчого розвитку „Джерела” об’єднали свої зусилля і створили справжнє казкове диво для малят та їхніх батьків.
Зустрічала  гостей  славна господиня, яка запросила всіх бажаючих до справжнісінького різдвяного ярмарку, де можна було придбати смачнючі пряники, домашнє печиво, ялинкові прикраси та інші цікаві рукотворні дрібнички.
Керівники гуртків англійської, словацької, чеської та угорської мов підготували разом з вихованцями цікаву насичену програму з колядками, щедрівками, новорічними вітаннями та театралізованим дійством. У ході програми дорослим та малятам віщував добрі вісті Віщун, бешкетувало Чортеня, а тим часом Різдвяний Експрес „відвозив глядачів у засніжені простори казки”.
Історія „Попелюшки”,  новорічні вітання, пісні і танці, а поміж цим – гучний звук  імпровізованого потяга тримав увагу глядачів протягом усієї програми. Гарного святкового настрою додали виступи народного художнього колективу студії сучасного танцю „Бліц”, а окрасою свята стала виставка робіт вихованців закладу „Новорічний візерунок”, на якій були представлені роботи зимової тематики. Прекрасні витвори, виготовлені дитячими ручками, привернули увагу гостей своєю вишуканістю, різноманітністю та додали затишку в атмосферу різдвяного дійства.
Завершилось свято традиційно – приходом  святого Миколая, який роздав всім присутнім діткам солодкі подарунки. Оскільки Різдво – свято домашнє, саме таку родинну, затишну і теплу атмосферу створили артисти  „ПАДІЮНу” цього дня. Батьки та педагоги пишалися  талановитими дітьми, які якнайкраще проявили свої таланти, взяли участь у казці, отримали чимало вражень, гарний настрій і солодощі від кондитерської компанії „ASA sweats”, яка вже другий рік поспіль є „солодким” спонсором різних заходів „ПАДІЮНу”.

За матеріалами ПАДІЮН

21-12-2018