пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

Родинне свято „Мама, тато , я – спортивна сім’я” в Мукачівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І – ІІ ступенів Закарпатської обласної ради

Родинне свято „Мама, тато , я – спортивна сім’я” в Мукачівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І – ІІ ступенів Закарпатської обласної ради

Родинне виховання є пріоритетним напрямом роботи всього педагогічного колективу, реалізацією освітніх принципів єдності сім’ї і школи, наступності і єдності поколінь.
На виконання Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025року „Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація” в рамках Всеукраїнського тижня громадянського здоров’я в закладі проведено родинне спортивне свято „Мама, тато, я – спортивна сім’я”.
Учасниками спортивних команд були учні дев’ятих класів, їх батьки (Секереш О., Даниленко Г., Молнар Г., Попка А. та ін.), вихователі і класні керівники. Під запальну музику змагались і діти, і дорослі. Вчитель фізкультури Орос Н.В., яка проводила змагання, підібрала завдання з урахуванням потенційних можливостей всіх учасників, дотримуючись при цьому, в першу чергу, особистісно орієнтованого підходу до дітей з особливими освітніми потребами. В склад журі, окрім працівників закладу, входив випускник спецшколи-інтернату, член параолімпійської збірної України з біатлону, Требуца Олександр.
Свято вдалося на славу! Воно пройшло на радісному емоційному піднесенні.

За матеріалами Мукачівського спеціального загальноосвітньої школи-інтернату І – ІІ ступенів Закарпатської обласної ради

10-04-2019