Свалявський технічний коледж Національного університету харчових технологій відзначив 55-літній ювілей

Свалявський технічний коледж  Національного університету харчових технологій  відзначив 55-літній ювілей

25 жовтня 2019 року Свалявський технічний коледж  Національного університету харчових технологій  відзначив 55-літній ювілей. З цієї нагоди на урочистості завітали представники облдержадміністрації, обласної ради, департаменту освіти і науки, міської ради, вчені НУХТ, представники виробництва, випускники коледжу.

55-річну історію коледжу створювали декілька поколінь людей, які в свій час пов’язали долю з навчальним закладом. З великою шаною вітали присутні ветеранів педагогічної праці. Директор коледжу Йовбак Василь Дмитрович привітав працівників із визначною датою та зазначив, що сьогодні коледж є сучасним високотехнологічним і багатопрофільним освітнім закладом. Показником високого рівня фахової підготовки є той факт, що із 100 педагогічних працівників 6 кандидатів наук, 1 заслужений працівник освіти України, 20 відмінників освіти України, 11 старших викладачів, 7 викладачів методистів, 63 мають вищу кваліфікаційну категорію. За сумлінну працю працівники і студенти коледжу були нагороджені грамотами і цінними подарунками.

Упродовж існування коледжу підготовлено сотні кваліфікованих фахівців, які успішно працюють у різних соціально-економічних сферах. У коледжі зараз навчається 720 студентів за денною і заочною формою навчання та здійснюється підготовка фахівців з восьми спеціальностей: економіка підприємства, експлуатація і ремонт обладнання харчових виробництв,
виробництво харчової продукції, монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд, зберігання, консервування та переробка плодів і овочів, бродильне виробництво і виноробство, виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів, обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних систем і мереж. Фахівців цих спеціальностей готують в області лише в цьому коледжі, і вони конкурентноспроможні на ринку праці.

 У стінах закладу освіти сконцентровано кращі методики викладання, тут упроваджуються інноваційні освітні технології. Освітній процес у коледжі перебудовується у світлі рішень і шляхом  імплементації прийнятого нового Закону України „Про фахову передвищу освіту”. Коледж є центром кращого досвіду й духовності, а кожен член студентського й педагогічного колективу живе наміром творити добро на землі, бо Україна потребує нових талантів, завзяття, сумлінності, готовності відстоювати національні інтереси і творити гідне майбутнє  своєї Батьківщини.       

У виступах прозвучала щира подяка усім студентам за прагнення здобувати нові знання, за активність та допитливість, які стимулюють викладачів  до самовідданої праці.

29-10-2019