Свято юних талантів ,,Рекітське сузір’я – 2019”

Свято юних талантів ,,Рекітське сузір’я – 2019”

Уже 16 рік поспіль у мальовничому краї нашого Закарпаття відбувалося неповторне і захоплююче творче дійство.

Юні поети і прозаїки, журналісти та інші творчі діти з різноманітних куточків України та з-за кордону цими днями стали учасниками XVІ Міжнародного фестивалю-конкурсу юних талантів ,,Рекітське сузір’я” у десяти номінаціях, а саме: поезії, прозі, журналістиці, художньому фото, малюнку, авторській пісні, літературно-мистецькій композиції, ІТ технологіях, мистецтві театру, етнографії та народних традиціях. Фестиваль проходив з 3 до 8 липня 2019 року на Міжгірщині під гаслом ,,Під одним небом живемо – працюємо і творимо!”.

Слід зазначити, що у цьому фестивалі вперше участь взяли не лише школярі, а й студенти. На фестиваль приїхали  юні обдарування з Києва, Полтави, Одеси, Слов’янська (Донецька область), Радивилова (Рівненська область), Львова і Червонограда (Львівська область), Виноградівщини, Мукачева, Ужгорода, у тому числі юні конкурсанти і гості із Азербайджану, Польщі, Туреччини, Іспанії, кримсько-татарської спільноти.

Фестиваль-конкурс ,,Рекітське сузір’я” має велику популярність  на теренах України та за кордоном. Щороку збільшується кількість його учасників.

Навчальні кабінети Міжгірського професійного ліцею перетворилися на зручні студії для роботи журі та учасників фестивалю, всі основні заходи фестивалю проходили на базі цього закладу освіти.

Кульмінацією цього заходу стало оголошення його результатів та нагородження переможців, яке відбулося у неділю,7 липня. Організаторами фестивалю-конкурсу було підбито підсумки у десяти зазначених номінаціях. Департаментом освіти і науки облдержадміністрації нагороджено десятьох переможців гран-прі грамотами та цінними подарунками. Після проведення нагородження переможців для учасників та гостів організували гала-концерт.

Організатори фестивалю подбали, щоб конкурсанти та його гості, перебуваючи у дивовижній країні юних талантів, відкривали для себе незбагненний світ дитячої творчості, вчились малювати, фотографувати, співати, затоваришували зі своїми однолітками з різних міст як  України, так і закордоння.

08-07-2019