Триває олімпіадний марафон: відбулися змагання з економіки

Триває олімпіадний марафон: відбулися змагання з економіки

21 січня 22 учнів 9 – 11 класів загальної середньої освіти Закарпатської області на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти змагалися у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки.

Учасників  зібрання щиро вітали та налаштували на творчий лад, адже економіка – це непросто, Сивохоп Я.М., директор Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, голова журі Сержанов В.В., декан економічного факультету, доцент кафедри фінансів і банківської справи економічного факультету ДВНЗ „Ужгородський національний університет”, кандидат економічних наук, Глюдзик Г.Б., методист кабінету методики викладання природничо-математичних дисциплін Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Вітаючи учасників, кожен із них наголосив, що цей курс для тих, хто хоче зрозуміти, як працює економіка, як аналізувати та прогнозувати економічні процеси, навчитися застосовувати ці знання у бізнесі та повсякденному житті.

Нині пріоритетним стає формування знань про фінанси у житті родини, місцевої громади, українського суспільства та розвиток ключових підприємницьких та фінансових компетентностей. Розвиток фінансової та економічної грамотності, дотримання правових норм у фінансовому житті, правильне фінансове планування – це ключ до досягнення фінансової безпеки як особистої, так і загальнодержавної.

 

21-01-2020