У „Арніці” знову панувала творчість

У „Арніці” знову панувала творчість

16 січня педагоги ЗОЦНТТУМ провели цікаві та змістовні майстер-класи для дітей, які відпочивають у Воловецькій філії ЗОЕНЦ „Арніка”.

     Бригіта Ярошинська, керівник гуртка „Виготовлення сувенірів”, почала заняття розповіддю про вироби з паперу, їх походження та призначення. Так, наприклад, з паперових квіток можна робити оригінальні панно та композиції, адже на відстані вони практично не відрізняються від живих. Ще квіти з кольорового паперу відмінно підходять для прикрас рамочок фотографій, листівок, коробочок для подарунків, капелюшків тощо. Дуже часто вони використовуються і для оформлення святкових залів перед урочистостями, кімнат і святкових столів.

     Відтак учасники майстер-класу розпочали виготовляти об’ємні квіти, отримавши необхідні матеріали: двосторонній кольоровий папір, картон, клей, шаблони квітів, ножиці, олівці. Педагог порадила використати папір декількох відтінків, щоб квіти виглядали більш привабливо, пояснила етапи роботи. Діти злагоджено працювали в колективі, дослухаючись до порад, допомагали один одному.

    Керівник гуртків „Моделювання іграшок-сувенірів” Олена Лазаренко  під час проведення свого майстер-класу допомогла юним талантам опанувати технікою паперопластики з елементами витинання. Дітям будо роз’яснено, на що слід звертати увагу під час створення сувеніра „Янгол” в цій техніці. Також кожен отримав матеріали для роботи: папір пастельних кольорів, ножиці, клей, дерев’яні бусини, пряжа. Учні з захопленням зайнялися процесом створення святкових сувенірів, які є невід’ємною частиною зимових свят. Вирізали деталі, гофрували папір, робили витинання візерунків, надаючи виробу індивідуального декоративного вигляду та склеювали деталі. Голову янгола виготовили з дерев’яної бусини, а для довершення образу прикрасили німбом. На крило причіпляли бірку з побажанням веселих свят.

     Для тих же, хто зацікавився технічним видом творчості, керівник гуртка „Історико-технічне стендове моделювання” Дмитро Стельмах продемонстрував декілька авіамоделей різних класів, дав характеристику відповідних літаючих моделей та розповів про особливості їх побудови. Але найбільше дітям сподобалися запуски моделей планера, які проводились у кінці заняття.

 

      

 

17-01-2020