У ЗЦТКЕСУМ організували спортивно-масові заходи, присвячені Дню Героїв Небесної Сотні

У ЗЦТКЕСУМ організували спортивно-масові заходи,  присвячені Дню Героїв Небесної Сотні

Для належного вшанування пам’яті борців за свободу і незалежність України, які під час Революції гідності віддали життя за ідеали демократії, свободи та європейського вибору України у Закарпатському центрі туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді у лютому 2020 року проведено відкритий чемпіонат Закарпатської області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді та відкриті змагання особисто-командної першості гуртківців центру з пішохідного туризму на дистанції „Смуга перешкод”, присвячені Дню Героїв Небесної Сотні та Революції гідності.

Під час урочистого відкриття зазначених тематичних спортивно-масових заходів до їх учасників звертався учасник антитерористичної операції на сході України, завідувач організаційно-масового відділу ЗЦТКЕСУМ Більце А.П., який розповів вихованцям, що учасниками масових акцій громадянського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, серед захисників державної незалежності була молодь, і наш обов’язок вшановувати подвиг учасників Революції гідності, берегти пам’ять про Героїв Небесної Сотні, бути вдячними за гідність, за свободу, за майбутнє.

22 лютого цього року в м. Ужгород у лісовому масиві мікрорайону ,,Шахта” проведено зимовий відкритий чемпіонат Закарпатської області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді. Захід проводився з метою розвитку спортивного орієнтування, залучення дітей та учнівської молоді до занять фізичною культурою і спортом, формування навичок здорового способу життя, ціннісних орієнтирів і громадянської самосвідомості на прикладах героїчної боротьби Українського народу за самовизначення і творення власної держави, ідеалів свободи.

До участі у відкритому чемпіонаті залучено понад 150 учасників з м. Ужгород, м. Мукачево, Ужгородського, Мукачівського, Іршавського районів, Хустського районного еколого-туристичного центру. Учасники змагалися в 7 вікових групах, одна з яких складалася із ветеранів спортивного орієнтування.

23 лютого 2020 року на базі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості ,,ПАДІЮН” відбулися традиційні відкриті змагання особисто-командної першості гуртківців Закарпатського центру туризму з пішохідного туризму на дистанції „Смуга перешкод”, присвячені Дню Героїв Небесної Сотні та Революції Гідності. Участь у змаганнях взяли 25 команд,  понад 100 учасників з м. Ужгород, м. Хуст, Іршавського, Великоберезнянського та Свалявського районів. Усі вихованці, які змагались у трьох вікових групах (2003-2004 р.н., 2005-2006 р.н. та 2007 р.н. і молодші), демонстрували особисту майстерність, володіння навичками, набутими під час занять в гуртках, та допомагали поліпшити командний результат.

 Дистанція І класу складності включала в себе 4 технічні етапи, а саме: вертикальний маятник, траверс, навісну переправу, підйом вільним лазінням та 1 спеціальний технічний прийом – в’язання вузлів. Всі учасники змагань гідно подолали дистанцію.

Залік визначався в кожній віковій категорії окремо серед хлопців та дівчат. Найкращі результати продемонстрували команди вихованців ЗЦТКЕСУМ  „Lуnx” (тренер Монич О.О.), учнів Керецьківської ЗОШ І–ІІІ ступенів Свалявської районної ради ,,SaloMandrу” (тренер Бучмей М.І.), Іршавського центру позашкільної роботи (тренери Осійська О.Р. та Васильцюн В.В.).

Крім того, в змаганнях брали участь і молодші школярі 2009-2012 років народження, які на рівних змагалися з більш досвідченими спортсменами.

Спортивно-масові заходи, присвячені Дню Героїв Небесної Сотні відбулися на високому організаційному рівні. Судді визначили найкращих спортсменів серед учасників різних вікових груп. Усі переможці були нагороджені грамотами та медалями Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді.

 

27-02-2020