Участь в акції „Я можу і ти можеш” лідерів обласного парламенту „Нове покоління”

Участь в акції „Я можу і ти можеш” лідерів обласного парламенту „Нове покоління”

Міжнародний день людей з інвалідністю, звичайно, це не свято, але це нагадування для нас всіх, що у цій категорії, може опинитись кожен. Цей день покликаний привернути увагу до проблем людей з інвалідністю, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя та акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

Лідери учнівського самоврядування „Нове покоління” разом із Закарпатським регіональним центром соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації «Вибір» спільно з Управлінням міжнародного співробітництва та інновацій, Ужгородської міської ради, інших громадських організацій і волонтерів взяли участь у заході „Я можу і ти можеш”, який проходив на площі Поштовій.

Під час акції була можливість познайомитись з представниками різних організацій та почути історії людей з інвалідністю, рекомендації, як поводити себе з людьми з інвалідністю, інструктажі з використання спеціалізованих засобів для пересування учасниками. Молоді активісти з цікавістю спілкувалися із запрошеними та запевнили їх, що у своєму дорослому житті прикладуть максимум зусиль, щоб полегшити їхнє життя та адаптацію у суспільстві.

За матеріалами ПАДІЮН

04-12-2019