пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

Ужгородському ІРЦ один рік

Ужгородському ІРЦ один рік

Днями інклюзивно-ресурсний центр Ужгородської міської ради відзначив річницю своєї діяльності. В центрі кваліфіковані спеціалісти займаються з дітками з особливими потребами. На святкування завітали вихованці закладу разом з батьками та близькими. Привітав колектив та вихованців міський голова Богдан Андріїв, який відзначив, що ресурсний центр є найкращим в області, з дітками працюють кваліфіковані педагоги, вихованці мають змогу розвиватися і спілкуватися з однолітками. Для цього створені усі умови, центр оснащений необхідним обладнанням для навчання і розвитку дітей з особливими потребами.Також міський голова та начальник управління освіти Ужгородської міської ради Наталія Мухомедьянова передали вихованцям нові іграшки. З малечею працював аніматор, який подарував їм багато позитивних емоцій і вони з радістю виконували цікаві завдання. Також присутні мали змогу зробити фото у спеціальній фотозоні, поласувати солодощами, для батьків провели арт-терапію, а також вони поспілкувались з психологами.
Як зазначила керівник закладу Ірина Кремінська, завдання ІРЦ – забезпечити супровід дитині від 2-х до 18-ти років, надаючи їм можливість розвиватися, навчатися і отримати досвід до дошкільної і середньої освіти. Найбільшим досягненням центру є соціалізація вихованців. Уже деякі з них пішли у дошкільні навчальні заклади, деякі - в школи, що не може не тішити.
Як повідомила І.Кремінська, із січня 2019 року ІРЦ відвідують 44 дитини з особливими освітніми потребами, яким надають психолого-педагогічні та корекційні послуги. Це лікувальна фізкультура, логопедичні заняття, корекційно-розвиткові заняття практичних психологів і вчителя-дефектолога, також постійно консультують батьків щодо надання
психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг.
Центр знаходиться в м. Ужгороді на вул. 8 Березня,46 і має 9 кабінетів для корекційної роботи, кімнату для групових занять, приміщення для соціально-побутового обслуговування, кімнату відпочинку.

За матеріалами фейсбук сторінки управління освіти Ужгород

22-02-2019
Ужгородському ІРЦ один рік Ужгородському ІРЦ один рік Ужгородському ІРЦ один рік Ужгородському ІРЦ один рік Ужгородському ІРЦ один рік Ужгородському ІРЦ один рік Ужгородському ІРЦ один рік Ужгородському ІРЦ один рік Ужгородському ІРЦ один рік Ужгородському ІРЦ один рік Ужгородському ІРЦ один рік Ужгородському ІРЦ один рік Ужгородському ІРЦ один рік Ужгородському ІРЦ один рік Ужгородському ІРЦ один рік Ужгородському ІРЦ один рік Ужгородському ІРЦ один рік Ужгородському ІРЦ один рік