пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

,,Від Миколая до Різдва” – виставка творчих робіт вихованців ЗОЦНТТУМ

,,Від Миколая до Різдва” – виставка творчих робіт вихованців ЗОЦНТТУМ

14 грудня 2018 року в Закарпатському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося відкриття виставки ,,Від Миколая до Різдва”.
Зазначена виставка робіт вихованців гуртків науково-технічного та художньо-естетичного напрямків технічної творчості, яка традиційно проводиться до  Дня Святого Миколая, святкування Нового року та Різдва, відбувається в рамках обласних заходів з організація та проведення новорічних і різдвяних свят для дітей області.
Для творчих дітей-вихованців гуртків це хороша нагода проявити себе, реалізувати свої здібності у різних техніках виконання та матеріалах. Це позитивно впливає на самооцінку гуртківців, пробуджує в них інтерес до навколишнього світу, дозволяє набувати досвіду, насиченого спільним переживанням, сприяє вихованню моральних та патріотичних якостей.
Головна мета проведення виставки – підтримка та розвиток науково-технічної творчості учнівської молоді, сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого і духовного розвитку.
Для участі у конкурсі представлено 588 робіт учнів у різних техніках за напрямками науково-технічного та художньо-технічного профілів.
284 учні нагороджені дипломами Закарпатського ОЦНТТУМ за активну участь у виставці ,,Від Миколая до Різдва”. Гармонійним доповненням до новорічної різдвяної атмосфери були коляди, виконані народним вокальним ансамблем ,,Ужанка” Ужгородського районного відділу культури (керівник: Василина Голянич).

Виставка триває до 18 січня 2019 року.

17-12-2018
,,Від Миколая до Різдва” – виставка творчих робіт вихованців ЗОЦНТТУМ ,,Від Миколая до Різдва” – виставка творчих робіт вихованців ЗОЦНТТУМ ,,Від Миколая до Різдва” – виставка творчих робіт вихованців ЗОЦНТТУМ ,,Від Миколая до Різдва” – виставка творчих робіт вихованців ЗОЦНТТУМ ,,Від Миколая до Різдва” – виставка творчих робіт вихованців ЗОЦНТТУМ ,,Від Миколая до Різдва” – виставка творчих робіт вихованців ЗОЦНТТУМ ,,Від Миколая до Різдва” – виставка творчих робіт вихованців ЗОЦНТТУМ ,,Від Миколая до Різдва” – виставка творчих робіт вихованців ЗОЦНТТУМ ,,Від Миколая до Різдва” – виставка творчих робіт вихованців ЗОЦНТТУМ ,,Від Миколая до Різдва” – виставка творчих робіт вихованців ЗОЦНТТУМ ,,Від Миколая до Різдва” – виставка творчих робіт вихованців ЗОЦНТТУМ ,,Від Миколая до Різдва” – виставка творчих робіт вихованців ЗОЦНТТУМ ,,Від Миколая до Різдва” – виставка творчих робіт вихованців ЗОЦНТТУМ ,,Від Миколая до Різдва” – виставка творчих робіт вихованців ЗОЦНТТУМ ,,Від Миколая до Різдва” – виставка творчих робіт вихованців ЗОЦНТТУМ ,,Від Миколая до Різдва” – виставка творчих робіт вихованців ЗОЦНТТУМ ,,Від Миколая до Різдва” – виставка творчих робіт вихованців ЗОЦНТТУМ