Випускники 2019 року на порозі самостійного життя

Випускники 2019 року на порозі самостійного життя

За гарною традицією упродовж останніх днів червня у  закладах освіти області відбулося урочисте вручення випускникам свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти, нагородження золотими та срібними медалями тих, які за період навчання в 10 – 11 класах досягли особливих  успіхів,  відзначення грамотами за певні досягнення під час навчального процесу.

Залишилось у спогадах і на фотографіях золоте дитинство, безтурботна юність. Настав час прощання  з рідною школою, затишними класними кімнатами, гомінкими шкільними коридорами, щирими друзями, зі своїми мудрими наставниками.

У багатьох територіально-адміністративних одиницях області відбулося торжественне загальноміське чи  загальнорайонне Свято випускників, на яке ще недавні чарівні одинадцятикласники зібрались разом з учителями та батьками, щоб подякувати за науку і, попрощавшись із безжурним дитинством, станцювати останній шкільний вальс. Їх вітали голови  міських та районних держадміністрацій, директори шкіл, вчителі, батьки, друзі.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації долучається до всіх вітань і бажає молодій генерації українського суспільства зберегти  в собі жагу життя і знань, не боятися труднощів, сміливо опановувати нові професії і стати гідними громадянами нашої незалежної країни. У добру путь! Успішного старту в доросле життя!

Детальніше про урочистості з нагоди вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти у фотографіях.

02-07-2019