Змагаються юні знавці рідної мови

Змагаються юні знавці рідної мови

Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти щиро вітав сьогодні, 20  січня, 93 учнів 8-11 класів – учасників ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури.

Із вітальним словом до учасників інтелектуального зібрання звернувся Сивохоп  Я.М., директор ЗІППО, наголосивши на унікальності та важливості сьогоднішніх змагань, які є випробуванням на глибину знань рідної мови, і побажав кожному учаснику високих творчих злетів, вагомих власних досягнень і відкриттів.

Голова журі Галас А.М., доцент кафедри української мови філологічного факультету ДВНЗ „Ужгородський національний університет”, кандидат філологічних наук, зауважила, що участь в олімпіаді – результат спільних зусиль учителів та учнів в осягненні багатства і величі української мови і  побажала усім учасникам мобілізувати сили й інтелект, проявити силу волі у прагненні до перемоги.

Заступник голови журі Гнаткович Т.Д., заступник директора з навчально-методичної роботи та моніторингу якості освіти ЗІППО, кандидат педагогічних наук, детально ознайомила учасників із ходом проведення олімпіади, побажала успішно продемонструвати свої знання і творчі здібності та досягти високих результатів. Тетяна Дмитрівна також звернула увагу, що сьогоднішні олімпіадні випробовування  допомагають не тільки перевірити знання учнів з предмета  і  виявити обдарованих дітей, а ще є додатковим стимулом більш досконало вивчати українську мову, милуватися її красою, виховувати у собі любов до рідного слова, адже це один із найцінніших скарбів кожної нації.

 

20-01-2020