пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

Зупинимо булінг разом

Зупинимо булінг разом

У зв’язку з набуттям чинності Закону України від 18.12.2019 року № 2657-VIII „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)” та внесенням доповнень в Кодекс України про адміністративні правопорушення щодо юридичної відповідальності осіб за вчинення цькування неповнолітніх, у Мукачівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Закарпатської обласної ради продовжується роз’яснювальна робота серед усіх учасників освітнього процесу.
З цією метою заклад освіти відвідали працівники патрульної поліції капрал Ольга Мартин та старший лейтенант Прохоров Микола, які провели з учнями бесіду на тему „Що таке булінг? Та як йому протидіяти”.
Під час спілкування правоохоронці розкрили для  вихованців спецшколи-інтернату зміст поняття „булінг”, його структуру, види, алгоритм дій, якщо виявлено факт цькування. Учнів закладу також ознайомили з передбаченими чинним законодавством мірами покарання, які можуть застосовуватись до буллерів або їх батьків (осіб, що їх замінюють) за вчинення булінгу.
Після бесіди правоохоронці взяли участь в засіданні шкільної ради профілактики правопорушень, під час якого поспілкувалися з учнями з проявами девіантної поведінки на предмет протидії різноманітним формам насильства в дитячому середовищі та відповідальності неповнолітніх за їх вчинення. Не оминули правоохоронці і теми домашнього насильства.
Також працівники патрульної поліції разом з учнями взяли участь у грі „Кольорові доріжки” та зимових іграх на подвір’ї закладу.
Роз’яснювальна робота в закладі щодо протидії різноманітним формам насильства та булінгу проводиться і для інших учасників освітнього процесу.
Зокрема, адміністрацією спецшколи-інтернату для батьків розроблено пам’ятку „Стоп, булінг”.

 

 

За матеріалами Мукачівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Закарпатської обласної ради

28-01-2019