пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

Семінари-практикуми у закладах дошкільної освіти Ужгородського району

Семінари-практикуми у закладах дошкільної освіти Ужгородського району

5 та 6 лютого 2020 року на базі Великодобронського та Концівського закладів дошкільної освіти відбулися семінари-практикуми для вихователів закладів дошкільної освіти на тему ,,Особливі діти – які вони? Інклюзивна освіта: різні можливості – рівні права”.

У роботі семінарів взяли участь 49 педагогів  закладів дошкільної освіти. Методист відділу освіти  Наталія Немеш, зокрема, наголосила, що у процесі реформування освіти одним з головних є питання інтеграції дітей з особливими освітніми потребами в єдиний освітній простір та створення умов для повноцінного розвитку, навчання і виховання таких дітей.

Директор „Інклюзивно-ресурсного центру Ужгородської районної ради” Марина Розман  детально зупинилася на питанні організації освітнього процесу для дітей з особливими освітніми потребами.   Свій виступ Марина Михайлівна супроводжувала цікавою презентацією, в якій яскраво продемонструвала прийоми допомоги особливій дитині в адаптації до умов навколишнього середовища.

Фахівці ІРЦ Магдалина Герзанич та Віталія Паканич продемонстрували учасникам, яким чином можна використовувати елементи рольових ігор у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.

За інформацією КУ „ІРЦ Ужгородської районної ради”

Семінари-практикуми у закладах дошкільної освіти Ужгородського району Семінари-практикуми у закладах дошкільної освіти Ужгородського району Семінари-практикуми у закладах дошкільної освіти Ужгородського району Семінари-практикуми у закладах дошкільної освіти Ужгородського району Семінари-практикуми у закладах дошкільної освіти Ужгородського району Семінари-практикуми у закладах дошкільної освіти Ужгородського району Семінари-практикуми у закладах дошкільної освіти Ужгородського району Семінари-практикуми у закладах дошкільної освіти Ужгородського району Семінари-практикуми у закладах дошкільної освіти Ужгородського району Семінари-практикуми у закладах дошкільної освіти Ужгородського району