пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

Діти Берегова мають можливість покращити знання з англійської мови

Діти Берегова мають можливість покращити знання з англійської мови

20 грудня 2018 року в управлінні освіти Берегівської міської ради відбулася зустріч з представником Посольства США в Україні, уповноваженого з питань вивчення англійської мови Джоном Сільвером, який поінформував про впровадження проекту з вивчення англійської мови для дітей пільгової категорії.
Міжнародна неприбуткова організація PH International (Projekt Harmony, Inc.) оголосила набір дітей віком від 13 до 15 років з малозабезпечених сімей, в тому числі дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах до нової групи Програми малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні («English Access Microscholarship Program). Програма Access проводиться за підтримки Посольства США в Україні, фінансується Державним департаментом США і впроваджується міжнародною неприбутковою організацією Projekt Harmony, Inc. у співпраці з українськими громадськими організаціями у регіонах її проведення.
Джон Сільвер розповів, що Програма Access дає можливість учням у декількох регіонах України, зокрема у м. Берегово, більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їх культуру і цінності, поглибити свої знання з англійської мови, розвинути лідерські навички. Особливо заохочуються до участі у програмі діти учасників антитерористичної операції, діти-переселенці із зон проведення АТО, діти з особливими потребами, сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які виховуються у неповних та багатодітних сім’ях. Заняття  проводитимуться досвідченими викладачами англійської мови на базі Берегівського благодійного фонду «Закарпатського центру розвитку та консультацій «Едванс». Програма розрахована на 360 годин, що тривають 1,5 – 2 роки. Частота занять 2-3 рази на тиждень по 2 години заняття.
Сформована група дітей вже побувала на пробному уроці англійської мови, який проводив особисто Джон Сільвер на базі благодійного фонду «Едванс». Учні отримали позитивні враження від уроку.

 

За інформацією управління освіти Берегівської міської ради