Х Літня управлінська школа «Закарпаття – 2019» працювала на базі Свалявського району

Х Літня управлінська школа «Закарпаття – 2019» працювала на базі Свалявського району

22 червня 2019 року завершила свою роботу Х Літня управлінська школа (далі – Школа), організована Асоціацією керівників закладів загальної середньої освіти «Відроджені гімназії», яка проходила на території Свалявського району Закарпатської області. У роботі Школи взяли участь працівники відділу освіти Свалявської РДА, керівники закладів загальної середньої освіти, а також майже 50 керівників органів управління освітою та директорів шкіл і гімназій із різних куточків України.

Перша частина роботи Школи пройшла на базі Свалявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, де педагогічний колектив школи ознайомив гостей району з історією школи. Вчителі та учні продемонстрували свої здобутки у сфері вивчення іноземних мов (а їх у школі вивчають аж 5), ознайомили з результатами роботи у Малій академії наук, а також з роботою шкільного музею.

Роботу продовжили у Будинку культури, де учасникам розповіли багато цікавого про історію Свалявщини, організацію роботи освітньої галузі та її здобутки. У фойє можна було переглянути виставку дитячих робіт Будинку школярів.

Упродовж тижня управлінці закладів освіти знайомилися з тонкощами управлінської майстерності, ділилися досвідом, брали участь у різноманітних майстер-класах тощо. А у вільний від роботи час мали можливість відвідати чарівні куточки нашого мальовничого Закарпаття.

Учасники Школи плідно попрацювали, отримали незабутні враження від зустрічі з гостинними закарпатцями і чарівною карпатською природою.

За матеріалами відділу освіти Свалявської райдержадміністрації