пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

Катання на тюбінгах в Dream Park „Ведмежа” с.Поляна

Катання на тюбінгах  в Dream Park „Ведмежа” с.Поляна

Різдвяні свята – це дива та сюрпризи, добрі справи!  І вони потрібні кожному, особливо дітям. Тому в рамках реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року „Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація”, з метою формування серед учнівської молоді навичок оздоровчо-рухової активності та здорового способу життя в Полянській ОТГ для учнів усіх закладів освіти в Dream Park „Ведмежа”, що знаходиться в однойменному урочищі с. Поляна Свалявського району, було організовано тригодинне безкоштовне катання на тюбінгах з елементами змагань.
Таким диво-сюрпризом порадував дітей керуючий гірськолижним комплексом „Ведмежа” Денис Янченков разом з греко-католицьким священиком с. Поляна о.Юрієм. У цьому заході взяли участь майже 100 школярів. Учні отримали чимало нових вражень та позитиву! А ще відчули такий драйв, заряд  та вибух емоцій, що цей відпочинок запам'ятається їм на все життя.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей, культури, туризму та зовнішніх зв’язків Полянської сільської ради Свалявського району