пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

До Ужгорода завітала мандрівна фотовиставка «Рівність та права людини»

До Ужгорода завітала мандрівна фотовиставка «Рівність та права людини»

7 грудня 2018 року в приміщенні Закарпатського обласного художнього музею ім. Йосипа Бокшая відкрилася мандрівна фотовиставка «Рівність та права людини», присвячена суспільним викликам, пов’язаним з поняттям рівності. Також нагородили переможців однойменного конкурсу, який проводився протягом двох місяців у рамках  ХV Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.
Організатором конкурсу є управління освіти Ужгородської міської ради спільно з громадською організацією «Вестед», юридичним факультетом УжНУ та відділом юстиції в Закарпатській області.
Привітали учасників, вчителів та батьків Жанна Дудинець, начальник відділу шкіл та дошкільних закладів управління освіти Ужгородської міської ради, Євген Когутич, начальник ГТУЮ в Закарпатській області, Ярослав Мазур, декан юридичного факультету УжНУ та координатор фестивалю на Закарпатті Марія Менджул. Куратор виставки, методист управління освіти Марія Симкович зазначила, що захід проводиться вже вп’яте і третій рік учасниками є діти не лише з Ужгорода, але й з міст Словаччини та Латвії.
Відповідно до рішення журі, грамотами та цінними призами у номінації «Есе»нагороджено:

-  Борисенко Анастасію, ученицю Ужгородської загальноосвітньоїшколи І-ІІІ ст. №15 за роботу «З однієї матерії», керівник  — Якубик О. М. (І місце);

Пасьович Анастасію, ученицю багатопрофільного ліцею «Інтелект» – Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 за роботу «Рівність та права людини»,

керівник  — Гоголюк В. В. (ІІ місце);

-  Кичак Олександру, ученицю Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6 ім. Гренджі-Донського за роботу «Рівність та права людини», керівник — Кривуца М. І. (ІІ місце);

Романюк Яну-Анастасію, ученицю навчально-виховного комплексу «Первоцвіт» Ужгородської міської ради, керівник — Головачко Т. М. (ІІІ місце).

У номінації «Фоторобота» грамоту за І місце та цінні призи отримала Анткевич Вікторія, учениця Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №15 за роботи «З однієї матерії», «Одне ціле», керівник —  Гасяк Л. А.

Гарайда Емілія, учениця Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7 за роботу«… без кордонів, національностей» отримала  грамоту за ІІ місце, керівник — Пайдич-Кирилюк О.І.

Грамотами за ІІІ місце та призами нагороджено Брензович Даніелу, ученицю Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №20 – ліцей «Лідер» за роботу «Мова — душа нації, а її майбутнє — це наші діти», керівник — Коцан А. О. та Маргіту Анастасію, ученицю класичної гімназії за роботу «Ми — різні, ми — рівні», керівник — Брецко Ф.

Окремі нагороди від відділу юстиції отримали учениці УСЗОШ І-III ст. №2 Джанда Анастасія та Ісак Анна(керівник — Біланін Ігор) і учень УЗОШ  І-ІІІ ст. №12 Федоранич Олександр (керівник — Путрашик Г.).

Також президент учнівського врядування міста Наталія Савко підбила підсумки інтернет-флешмобу #такі_як_ми_є_корзо і вручила подарунок учениці УЗОШ І-ІІІ ст. №6 ім. Гренджі-Донського Андріані Лазарєвій.

За матеріалами сайту управління освіти Ужгородської міської ради