пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

На Тячівщині підбито підсумки конкурсу „Знай і люби свій край”

На Тячівщині підбито підсумки конкурсу „Знай і люби свій край”

Протягом зимових канікул на базі Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості проходила районна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край”. На конкурс було представлено 289 робіт, з них 70 творчих робіт 36 гуртків ЦДЮТ у різних техніках виконання декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва: гончарство та художня кераміка; художнє плетіння, ткацтво; в'язання спицями, гачком; витинання; художня вишивка; народна лялька; м'яка іграшка; писанкарство; вироби з тіста; вироби зі шкіри; декоративний розпис, народний живопис; бісероплетіння; паперова пластика та оригамі; вироби з соломки; ізонитка; вироби з природних матеріалів; вироби зі джгутового шпагату; вироби зі стрічок; графіка; живопис. Для цього було використано різноманітні матеріали: дерево, глина, солоне тісто, пластмаса, картон, папір, тканина, бісер, нитки, стрічки, матеріали рослинного походження.
Творчі роботи, представлені на виставці, відображали український колорит і неповторність, творчу фантазію учнів та їхніх керівників.
Близько 40 творчих  робіт відібрано для участі в обласній виставці „Знай і люби свій край”, що буде розгорнута в обласному центрі в „ПАДІЮНі”.

За матеріалами управління освіти Тячівської райдержадміністрації