пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

На центральній площі Берегова проходив благочинний ярмарок-концерт

На центральній площі Берегова проходив благочинний ярмарок-концерт

Його влаштувала греко-католицька громада міста разом з учнями та викладачами  навчальних закладів райцентру.

Загалом було зібрано понад 100 тисяч гривень.

В акції взяли участь вихованці та педагоги усіх без винятку ЗОШ Берегова, медичного коледжу, ліцею сфери послуг, дитячої школи мистецтв за організаційної підтримки студентів ЗУІ та активістів громадського осередку “Здорова сім’я – здорове місто” (голова Олександр Сільченко).

Благочинний ярмарок-концерт проходив під гаслом “Разом подаруємо надію”. Річ у тім, що кошти, зібрані на ньому, передали родинам Анастасії Волошин та Дмитрика Пальок, які потребують термінової дороговартісної медичної допомоги. Таким чином ентузіасти відкривали перед хворими дівчинкою та хлопчиком реальну віру в можливість швидкого одужання.

Напередодні акції діти разом з батьками, викладачами готували різні смаколики, різдвяну атрибутику, новорічні прикраси тощо, які реалізовували на ярмарці. Окремі навчальні заклади збирали кошти заздалегідь. Так, учні ЗОШ № 7 упродовж тижня варили пудінг і зуміли виручити за нього 1341 гривню. На ярмарці можна було сфотографуватись з одним з Миколайчиків, які направив сюди медичний коледж. Вони ж посеред концерту сформували перед сценою “живе серце”, яке дарували Анастасії та Дмитрику. Постарались студенти ліцею сфери послуг, які за день до акції на кухні закладу  приготували з десяток видів різних тістечок. Вони ж пригощали учасників зібрання бутербродами та гарячим чаєм.

Щиро дякував організаторам за небайдужість до чужої біди мер Берегова Золтан Бабяк.

“Дуже приємно, що в місті є такі ентузіасти та ініціативні люди,- наголосив промовець.- Головне, що у них є щире бажання допомогти. Вірю: своїми внесками та молитвами сприятимемо якнайшвидшому одужанню Насті та Дмитрика.”

Думку мера продовжила начальник міського управління освіти Едіта Баб’як, яка особисто доклало чимало зусиль для проведення акції. Присутніх на добрі справи благословив благочинний Берегівського греко-католицького храму о.Віктор Сабов. На церемонії відкриття благодійної ярмарки були присутні також духівник ЗУІ, настоятель греко-католицької церкви у В.Бийгані о.Іштван Мароші та очільник реформаторської громади міста Ференц Тороцкезі.

“Щоб повірити в добро, треба почати робити його,”- говорив у проповіді о.Віктор.

І підкреслив, що учнівська та студентська молодь Берегова конкретними справами підтверджує це.

Хлопці та дівчата подарували відвідувачам змістовну концертну програму, в якій звучали духовні пісні, колядки, різдвяні та передноворічні мелодії. Прикметно, що юнь виступала на українській та угорській мовах. Навіть, коли вихованцям національної ЗОШ № 3 випадково включили  музику української колядки, вони не розгубились і впевнено виконали її до кінця.

Чарували голосом солістки Валентина Галай з Берегівської ЗОШ № 1, Єлизавета Софілканич та Вікторія Різак з медичного коледжу, знана виконавиця Аксенія Безик, зведений хор кількох навчальних закладів тощо. Як завжди, високопрофесійно виступили милі жінки камерного хору школи мистецтв під керівництвом Тетяни Горзов, які винесли на суд публіки нев’янучі твори Бортянського “Тобі співаємо” та Отто Фішера – “Чуєш чарівний дзвін.”

Повчальні месиджі прозвучали від ведучих програми, викладачів української гімназії Марії Сабов – однієї з ініціаторів акції, та Миколи Стефана.

“Чудеса там, де у них вірять”, “Хто повний милосердя, має мужність”, “Уміймо дарувати добро” тощо.

Благочинна програма завершилась спільним виконанням усіх бажаючих  різдвяної пісні “Тиха ніч” на чотирьох мовах – українській, угорській, англійській та німецькій.

Загалом під час акції її організатори зібрали для Насті та Дмитрика понад 100 тисяч гривень.

 

На центральній площі Берегова проходив благочинний ярмарок-концерт На центральній площі Берегова проходив благочинний ярмарок-концерт На центральній площі Берегова проходив благочинний ярмарок-концерт На центральній площі Берегова проходив благочинний ярмарок-концерт На центральній площі Берегова проходив благочинний ярмарок-концерт На центральній площі Берегова проходив благочинний ярмарок-концерт На центральній площі Берегова проходив благочинний ярмарок-концерт На центральній площі Берегова проходив благочинний ярмарок-концерт На центральній площі Берегова проходив благочинний ярмарок-концерт На центральній площі Берегова проходив благочинний ярмарок-концерт На центральній площі Берегова проходив благочинний ярмарок-концерт На центральній площі Берегова проходив благочинний ярмарок-концерт На центральній площі Берегова проходив благочинний ярмарок-концерт На центральній площі Берегова проходив благочинний ярмарок-концерт На центральній площі Берегова проходив благочинний ярмарок-концерт На центральній площі Берегова проходив благочинний ярмарок-концерт