пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

Парад Миколайчиків в Ужгороді

Парад Миколайчиків в Ужгороді

У День Святого Миколая, 19 грудня 2018 року, в Ужгороді відбувся вже традиційний парад Миколайчиків. Більше сотні школярів міста у червоних шапках зібралися на пл. Театральній біля головної міської ялинки, щоб привітати ужгородців, гостей міста та один одного з початком новорічно-різдвяних свят. Вони співали, танцювали навколо ялинки, роздавали усім перехожим смачні цукерки, листівки і слова вітання. А учні Ужгородської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №20 – ліцею „Лідер” привітали усіх сценкою, присвяченою Святому Миколаю.
Уже за кілька годин засяяла різнобарвними вогнями і головна ялинка міста, чому дуже зраділа малеча, яка разом з батьками зібралася на святковий концерт на пл. Театральній біля лісової красуні. Привітати діток та їх батьків і запалити вогні святкової ялинки прийшов міський голова Ужгорода Богдан Андріїв. Він привітав усіх з Днем Святого Миколая, прийдешніми новорічно-різдвяними святами та побажав здоров’я, щастя, радості, затишку в родинах та миру в нашій країні.
Зі сцени малечу розважали актори Закарпатського обласного театру ляльок „Бавка” у костюмах казкових героїв: Сніговика, Янгола, Зайчика, Ворони і, звичайно ж, Святого Миколая. Вони разом з дітками танцювали, співали і фотографувалися біля ялинки.

 

За інформацією управління освіти Ужгородської міської ради