Перечинщина налагоджує міжнародну взаємодію в інтересах дітей

Перечинщина налагоджує міжнародну взаємодію в інтересах дітей

З 8 до 18 липня 2019 року делегація із 12 учнів та 2 педагогів закладів загальної середньої освіти Перечинського району перебували на відпочинку на запрошення Каунаського самоврядного органу в літньому таборі в багатофункціональному центрі м. Качергіне Литовської Республіки. Ця поїздка була організована у рамках проекту Міжнародних дитячих таборів, реалізованого у Закарпатській області України та Каунаському самоврядному районі Литовської Республіки.

Програма перебування делегації дітей та педагогічних працівників у Литовській Республіці була насичена різноманітними заходами. Для них були організовані ділові зустрічі з представниками Каунаського самоврядного краю, на яких ділилися досвідом з організації різноманітних молодіжних ініціатив, розвитку самоврядування у дитячому та молодіжному середовищі,  обговорювали подальшу реалізацію проекту Міжнародних дитячих таборів.

Зокрема, українську делегацію запросили на зустріч мер Каунаського самоврядного району, мер м. Качергіне та керівник відділу культури, освіти та спорту адміністрації Каунаського самоврядного району, під час якої обговорили напрямки культурно-освітніх обмінів між закладами освіти.

Також під час десятиденного відпочинку діти та педагогічні працівники  відвідали першу визначну графську резиденцію Литви – Розенблар, Трокайський замок (м. Трокай), фортецю у м. Вільнюс та визначні історичні та культурно-освітні місця м. Каунас, побували у садибі, на території якої розташований етнокінотеатр, – і в такий спосіб отримали нові знання про історичне минуле та самобутню культуру литовського народу .

Цікаво та змістовно проводили час учні і у самому таборі. Для них були організовані різноманітні інформаційні, культурно-масові заходи, спортивні змагання, майстер-класи декоративно-прикладного спрямування, танцювальні хобі-класи.

Додому діти повернулись із гарним настроєм, позитивними емоціями та незабутніми спогадами.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту Перечинської райдержадміністрації