Співпраця з ювенальною та патрульною поліцією в Полянській ОТГ

Співпраця з ювенальною та патрульною поліцією в Полянській ОТГ

10 жовтня 2019 року в рамках тижня пропаганди здорового способу життя та безпеки життєдіяльності, з метою попередження дитячого травматизму, уникнення нещасних випадків та підвищення безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в Полянській загальноосвітній школі  І – ІІІ ступенів Полянської сільської ради Свалявського району було організовано зустріч з працівниками патрульної та ювенальної поліції. У ході зустрічі інспектор ювенальної превенції старший лейтенант поліції Мирослава Колядко, інспектор СРПП майор поліції Віктор Ребриш та сержант поліції Юрій Микульця нагадали школярам основні правила безпечної поведінки на дорозі, навели факти дорожньо-транспортних пригод з участю неповнолітніх, закцентувавши увагу на проблемах щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей у процесі дорожнього руху. Правоохоронці ознайомили школярів із правилами поводження у громадських місцях, видами порушень, особливу увагу звернули на відповідальності учнів та їхніх батьків за скоєні правопорушення. Крім загальної теорії, було проведено практичне заняття «Переходимо правильно пішохідний перехід».

Під час уроку-тренінгу «Булінг у школі» працівники поліції разом з учителем Шпонтак І.Й. ознайомили учнів з поняттям, формами та структурою булінгу, спільно виробляли вміння шукати шляхи виходу зі складної ситуації, формували навики відповідальної та безпечної поведінки, а також виховували почуття емпатії до дитини, яка зазнає насильства.

На завершення діти мали змогу приміряти елементи амуніції, оглянути автомобіль патрульної служби та спеціальні засоби для затримання правопорушників.

За матеріалами  відділу  освіти, молоді та спорту, у справах дітей, культури, туризму та зовнішніх зв’язків Полянської сільської ради Свалявського району