Тижні пропаганди здорового способу життя в Полянській ОТГ

Тижні пропаганди здорового способу життя в Полянській ОТГ

З метою забезпечення проведення заходів із профілактики наркоманії, вживання психоактивних речовин, збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу вчителями предмета „Основи здоров’я” Полянської, Плосківської та Родниківської загальноосвітніх шкіл протягом першої декади жовтня було організовано тижні пропаганди здорового способу життя та безпеки життєдіяльності.

У рамках тижнів відбулися заходи підвищення рівня обізнаності учасників освітнього процесу про небезпеки, пов’язані із вживанням наркотиків, алкоголю, тютюнопалінням, а саме: конкурси плакатів та стіннівок «Мій вибір – моє майбутнє», конкурси ребусів та кросвордів «Обираємо здоровий спосіб життя», інтелектуальні ігри-вікторини «Найбільше щастя у житті людини – здоров’я», «Крок за кроком до здоров’я». Також було оформлено інформаційні куточки та стенди пропаганди    здорового способу життя «Ми обираємо здоровий спосіб життя», виставки у шкільних бібліотеках матеріалів кращого досвіду з питань  пропаганди здорового способу життя, проведено майстер-класи з виготовлення листівок «Курінню – НІ! Алкоголю – НІ!», пам’яток «Правда про тютюн», буклетів «Наркотикам – НІ! Не зупиняй життя».

Ці заходи забезпечили формування в дітей життєвих навичок, уміння протистояти ризикам і загрозам, пов’язаним із вживанням наркотиків, що й підтвердили результати анкетування «Здоровий спосіб життя і протиправна поведінка».

Також у рамках тижнів психологом Плосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Полянської сільської ради Свалявського району здійснено комплекс профілактичних заходів, спрямованих на підвищення психолого-педагогічної компетентності батьків, формування у них свідомого відповідального ставлення до виконання обов’язків, пов’язаних з утриманням, вихованням та освітою дітей.

За матеріалами  відділу  освіти, молоді та спорту, у справах дітей, культури, туризму та зовнішніх зв’язків Полянської сільської ради Свалявського району