пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

Тренінг для лідерів учнівського самоврядування «Пульс» Полянської ОТГ

Тренінг для лідерів учнівського самоврядування «Пульс» Полянської ОТГ

12 листопада 2019 року на базі Полянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся тренінг «Я – лідер», у якому взяли участь лідери учнівського самоврядування закладів освіти громади, координатори закладів освіти та відділу освіти, а також лідер громади – сільський голова Полянської ОТГ Дрогобецький І.І.

Проведення такого заходу ініціювала президент учнівського парламенту громади «Пульс» Пехньо Габріела, учениця 11 класу Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Завданням тренінгу було виявити учнів із лідерськими здібностями, розкрити їхній організаторський талант та надати методичну допомогу у пізнанні себе. Шляхом виконання вправ учасники тренінгу змалювали портрет лідера ХХІ століття, виявили шляхи, які ведуть до формування лідерських якостей.

У ході тренінгу секретами свого успіху поділився і голова громади Дрогобецький І.І. Зокрема, він наголосив, що здатність до лідерства людина не отримує від народження, цьому умінню вона вчиться впродовж усього життя; додав також, що учнівське самоврядування є там, де школярі відчувають себе господарями закладу, відповідальними за події, які в ньому відбуваються, де виявляють ініціативу і творчість у вдосконаленні шкільного життя.

Координатор учнівського самоврядування відділу освіти Гаврилюк А.І. запропонувала лідерам учнівського самоврядування громади втілити в життя проект «Добре діло», щоб з його допомогою формувати громадську думку та практично підтверджувати серйозність намірів та відповідальність учнів-лідерів за питання організації діяльності органів учнівського самоврядування.

За матеріалами  відділу  освіти, молоді та спорту, у справах дітей, культури, туризму та зовнішніх зв’язків Полянської сільської ради Свалявського району

Тренінг для лідерів учнівського самоврядування «Пульс» Полянської ОТГ Тренінг для лідерів учнівського самоврядування «Пульс» Полянської ОТГ Тренінг для лідерів учнівського самоврядування «Пульс» Полянської ОТГ Тренінг для лідерів учнівського самоврядування «Пульс» Полянської ОТГ Тренінг для лідерів учнівського самоврядування «Пульс» Полянської ОТГ Тренінг для лідерів учнівського самоврядування «Пульс» Полянської ОТГ Тренінг для лідерів учнівського самоврядування «Пульс» Полянської ОТГ Тренінг для лідерів учнівського самоврядування «Пульс» Полянської ОТГ Тренінг для лідерів учнівського самоврядування «Пульс» Полянської ОТГ