Тренінг для лідерів учнівського самоврядування «Пульс» Полянської ОТГ

Тренінг для лідерів учнівського самоврядування «Пульс» Полянської ОТГ

12 листопада 2019 року на базі Полянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся тренінг «Я – лідер», у якому взяли участь лідери учнівського самоврядування закладів освіти громади, координатори закладів освіти та відділу освіти, а також лідер громади – сільський голова Полянської ОТГ Дрогобецький І.І.

Проведення такого заходу ініціювала президент учнівського парламенту громади «Пульс» Пехньо Габріела, учениця 11 класу Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Завданням тренінгу було виявити учнів із лідерськими здібностями, розкрити їхній організаторський талант та надати методичну допомогу у пізнанні себе. Шляхом виконання вправ учасники тренінгу змалювали портрет лідера ХХІ століття, виявили шляхи, які ведуть до формування лідерських якостей.

У ході тренінгу секретами свого успіху поділився і голова громади Дрогобецький І.І. Зокрема, він наголосив, що здатність до лідерства людина не отримує від народження, цьому умінню вона вчиться впродовж усього життя; додав також, що учнівське самоврядування є там, де школярі відчувають себе господарями закладу, відповідальними за події, які в ньому відбуваються, де виявляють ініціативу і творчість у вдосконаленні шкільного життя.

Координатор учнівського самоврядування відділу освіти Гаврилюк А.І. запропонувала лідерам учнівського самоврядування громади втілити в життя проект «Добре діло», щоб з його допомогою формувати громадську думку та практично підтверджувати серйозність намірів та відповідальність учнів-лідерів за питання організації діяльності органів учнівського самоврядування.

За матеріалами  відділу  освіти, молоді та спорту, у справах дітей, культури, туризму та зовнішніх зв’язків Полянської сільської ради Свалявського району