пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

У Мукачеві проведено виховний захід в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

У Мукачеві проведено виховний захід в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Стоп булінг

Практично в кожній школі, в кожному класі є учні, які стають об'єктами глузувань і відкритих знущань. Шкільне цькування не є чимось тимчасовим: біль і приниження часто тривають по кілька років, а то і до закінчення школи.

Найголовніша проблема в тому, що в групі ризику може виявитися практично будь-хто. Що ж це за явище таке, в якому учня називали раніше «білою вороною», «цапом-відбувайлом», жертвою «шкільної дідівщини», а тепер жертвами булінгу?

Саме ці питання розглядалися на виховному заході «Допоможи собі, рятуючи інших», який був проведений для старшокласників шкіл міста в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», керівником школи правових знань «Закон і ми» Нінель Балог в Мукачівському Центрі дитячої та юнацької творчості.

Під час заходу демонструвався відеофільм «Те, що тебе не вбиває, робить тебе сильнішим», після перегляду якого підлітки мали можливість обговорити його разом з експертами: головним спеціалістом головного територіального управління юстиції в Закарпатській області Ганною Пивовар; практичним психологом Оленою Козинчук; начальником відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної правової допомоги МирославоюПилипчинець.

Емоційним фіналом заходу стала символічна акція «Стоп булінг», в якій взяли участь всі присутні школярі.

За матеріалами сайту управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради