У Перечинському районі відбувся workshop “Вчительська майстерня"

У Перечинському районі відбувся workshop “Вчительська майстерня

4 червня 2019 року на базі Тур’я-Реметівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відділом освіти, молоді та спорту Перечинської райдержадміністрації організовано workshop „Вчительська майстерня”, у якому взяли участь учителі 1 класів 2018/2019 навчального року та педагоги, які навчатимуть учнів 1 класів у 2019/2020 навчальному році.

Мета заходу – підвищення професійної компетентності вчителів у контексті реалізації завдань Нової української школи. Учасниками стали 43 вчителі початкових класів Перечинського району.

Workshop пройшов у форматі EdCamp, у ході якого у 18 локаціях учителі 1 класів 2018/2019 навчального року показали майстер-класи для педагогів, які тільки будуть працювати у НУШ.

В інтерактивному форматі вчителі демонстрували інтенсивність групової взаємодії, ділились особистим досвідом, професійними знаннями і вміннями. Під час роботи в малих групах було обговорено нові підходи до викладання математики, української мови, організації інтегрованого навчання, проектного навчання у початковій школі; педагоги ділилися лайфхаками  для продуктивного й цікавого уроку.

Найбільш масовими були локації, де вчителі ділилися досвідом із застосування методики „Шість цеглинок”, розповідали про прийоми розвитку критичного мислення, проведення дослідів та експериментів, способи мотивації та розвитку інтересу до навчання.

Вчителі презентували власні розробки – виготовлені лепбуки, роздатковий та дидактичний матеріал.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Владислав Цапик зробив аналіз матеріально-технічного забезпечення закладів освіти району, зокрема перших класів НУШ, та проінформував присутніх про заходи, які здійснюються в районі з метою підготовки до нового 2019/2020 навчального року.

Захід сприяв підвищенню рівня самоосвітньої та творчої активності вчителів, формуванню вмінь упроваджувати в освітню практику технології, які рекомендовано для використання в Новій українській школі.

 За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту Перечинської райдержадміністрації