Учні та педагогічні працівники закладів освіти Свалявського району стали учасниками веломарафону

Учні та педагогічні працівники закладів освіти Свалявського району стали учасниками веломарафону

25 жовтня 2019 року у Свалявському районі в рамках Всеукраїнського місячника ,,Увага! Діти на дорозі!” проведено районний веломарафон. Організаторами цього спортивно-масового заходу стали відділ освіти та сектор молоді і спорту Свалявської райдержадміністрації, а також Свалявська дитячо-юнацька спортивна школа.

Мета заходу – привернення уваги молоді до необхідності дотримання правил учасниками дорожнього руху, які використовують велосипеди.

Учасниками спортивно-масового заходу стали майже 80 учнів та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти району. Веломарафон пройшов згідно з визначеним маршрутом: м.Свалява –            ур. Вовчий – с.Сасівка– м.Свалява. Організаторами було забезпечено безпечні умови проведення веломарафону та супровід працівників поліції.

Подолавши нелегкий маршрут учасники веломарафону зробили зупинку у Сасівській ЗОШ І-ІІ ступенів, на базі якої було організовано змагання з фігурного володіння велосипедом та знань правил дорожнього руху. Після напружених практичних і теоретичних випробувань спортсменів та керівників команд пригостили смачним обідом.

У підсумку усі спортивні команди нагороджено дипломами відділу освіти та сектору молоді і спорту Свалявської райдержадміністрації ,,За участь у Велопробізі Єдності” та грамотами організаторів за перемогу у змаганнях ,,Фігурне володіння велосипедом” і ,,Знання правил дорожнього руху”.

Організатори веломарафону зазначили, що цей спортивно-масовий захід  вдалося провести завдяки організаційній підтримці Юрія Григи, директора підприємства ,,Голден Фрутс”, та запропонували започаткований у цьому році веломарафон проводити традиційно.

За матеріалами відділу освіти Свалявської РДА