пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

Учні та педагогічні працівники закладів освіти Свалявського району стали учасниками веломарафону

Учні та педагогічні працівники закладів освіти Свалявського району стали учасниками веломарафону

25 жовтня 2019 року у Свалявському районі в рамках Всеукраїнського місячника ,,Увага! Діти на дорозі!” проведено районний веломарафон. Організаторами цього спортивно-масового заходу стали відділ освіти та сектор молоді і спорту Свалявської райдержадміністрації, а також Свалявська дитячо-юнацька спортивна школа.

Мета заходу – привернення уваги молоді до необхідності дотримання правил учасниками дорожнього руху, які використовують велосипеди.

Учасниками спортивно-масового заходу стали майже 80 учнів та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти району. Веломарафон пройшов згідно з визначеним маршрутом: м.Свалява –            ур. Вовчий – с.Сасівка– м.Свалява. Організаторами було забезпечено безпечні умови проведення веломарафону та супровід працівників поліції.

Подолавши нелегкий маршрут учасники веломарафону зробили зупинку у Сасівській ЗОШ І-ІІ ступенів, на базі якої було організовано змагання з фігурного володіння велосипедом та знань правил дорожнього руху. Після напружених практичних і теоретичних випробувань спортсменів та керівників команд пригостили смачним обідом.

У підсумку усі спортивні команди нагороджено дипломами відділу освіти та сектору молоді і спорту Свалявської райдержадміністрації ,,За участь у Велопробізі Єдності” та грамотами організаторів за перемогу у змаганнях ,,Фігурне володіння велосипедом” і ,,Знання правил дорожнього руху”.

Організатори веломарафону зазначили, що цей спортивно-масовий захід  вдалося провести завдяки організаційній підтримці Юрія Григи, директора підприємства ,,Голден Фрутс”, та запропонували започаткований у цьому році веломарафон проводити традиційно.

За матеріалами відділу освіти Свалявської РДА

Учні та педагогічні працівники закладів освіти Свалявського району стали учасниками веломарафону Учні та педагогічні працівники закладів освіти Свалявського району стали учасниками веломарафону Учні та педагогічні працівники закладів освіти Свалявського району стали учасниками веломарафону Учні та педагогічні працівники закладів освіти Свалявського району стали учасниками веломарафону Учні та педагогічні працівники закладів освіти Свалявського району стали учасниками веломарафону Учні та педагогічні працівники закладів освіти Свалявського району стали учасниками веломарафону Учні та педагогічні працівники закладів освіти Свалявського району стали учасниками веломарафону Учні та педагогічні працівники закладів освіти Свалявського району стали учасниками веломарафону Учні та педагогічні працівники закладів освіти Свалявського району стали учасниками веломарафону Учні та педагогічні працівники закладів освіти Свалявського району стали учасниками веломарафону Учні та педагогічні працівники закладів освіти Свалявського району стали учасниками веломарафону Учні та педагогічні працівники закладів освіти Свалявського району стали учасниками веломарафону Учні та педагогічні працівники закладів освіти Свалявського району стали учасниками веломарафону