пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

Випускники закладів освіти Полянської ОТГ побували на Дні відкритих дверей у Пряшівському університеті

Випускники закладів освіти Полянської ОТГ побували на Дні відкритих дверей у Пряшівському університеті

Минулого тижня група учнів випускних класів закладів освіти Полянської ОТГ була запрошена на День відкритих дверей у Пряшівський університет.
Учні з цікавістю вивчили інформацію щодо різних факультетів цього вишу, а саме: у Пряшівському університеті можна отримати освіту бакалавра та магістра на філософському факультеті, на факультеті гуманітарних і природничих дисциплін та факультеті спорту. При університеті функціонують також Інститут угорської мови та культури, Інститут русинської мов та культури. Крім того, заклад освіти пропонує навчання одночасно за двома спеціальностями.
Школярі також почули вичерпну інформацію про вступ та навчання у вузах Словаччини, поспілкувались зі студентами з України, яких тут вже більше двох тисяч. Проте найбільше враження справила на наших випускників демократична атмосфера Пряшівського вишу, прості відносини між викладачами та студентами, яких не можна було не помітити.
Після відвідин університету школярі Полянської ОТГ мали незабутню прогулянку містом та екскурсію в Словацький народний музей русинської культури у Пряшеві.

 

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей, культури, туризму та зовнішніх зв’язків Полянської сільської ради Свалявського району