"З турботою про кожну дитину" - Міжнародний день захисту дітей у Свалявському районі

Літо на Свалявщині розпочалося добрим і радісним святом – Міжнародним днем захисту дітей.

Адже, ми, дорослі, зобов’язані забезпечити право дитини на щасливе дитинство, щодня оберігати їх здоров’я, створювати умови, за яких кожен зможе розкрити свої здібності.

Саме тому Перше червня – це привід замислитися дорослим, чи все можливе зроблено минулого року для вирішення дитячих проблем, чи були ми достатньо уважними до підростаючого покоління.

До Міжнародного дня захисту дітей відділ освіти Свалявської райдержадміністрації підготував цікаву святкову програму для дітей та їхніх батьків. На юних відвідувачів очікували веселі конкурси, святковий концерт, показові виступи юних важкоатлетів та стрітболістів, малюнок на мольберті, на склі, творча майстерня з виготовлення виробів із фетру, дитячий аквагрим і татуювання на руці.

Свято відкрила начальник відділу освіти Едіта Василівна Грабар, привітавши маленьких мешканців теплими словами: «Дякую, любі хлопчики і дівчатка, за можливість зібратися разом. За те, що бачимо сяйво ваших красивих облич, за подаровану нам, дорослим, можливість знову поринути у незабутню атмосферу наповненого мріями, абсолютного щастя. Зростайте сміливими, наполегливими у досягненні обраної мети, добре навчайтеся, любіть свій край! Хай завжди буде на ваших обличчях радісна посмішка і з ваших вуст дзвенить веселий сміх!»

На площі перед районним Будинком культури зібралося багато дітей, аби в цей день гарно і незабутньо відпочити. З самого ранку найсильніші діти змагалися у піднятті штанги, найспритніші – у стрітболі, найспівучіші – тішили вокальними здібностями, найартистичніші – дивували запальними танцями. Не залишились осторонь юні художники, майстрині з бісероплетіння, паперопластики, орігамі, в’язання гачком, які представили чудову виставку творчих робіт.

Родзинкою свята став розіграш лотереї «Щасливий квиток» для всіх учасників свята. Едіта Василівна разом з учнем Свалявської гімназії Опіцом Павлом оголосила та нагородила володаря щасливого квитка – Наталію Дорошенко, ученицю Свалявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

Увесь час на майданчику тривала атмосфера свята й радості. Всі діти отримали подарунки та морозиво від спонсорів.

В організації та проведенні свята для малечі взяли участь: відділ освіти Свалявської райдержадміністрації (Грабар Е.В.), Будинок школярів (Ярчич Ж.Й.), Свалявська дитячо-юнацька спортивна школа (Головнич О.М.), Свалявська дитяча школа мистецтв (Грабар Ю.Й.), депутат районної ради (Петьовка В.П.).

Свято подарувало неймовірні враження та надовго запам’ятається своєю яскравістю і задоволенням для всіх.

За матеріалами відділу освіти Свалявської райдержадміністрації