пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

Дистанційна освіта

12 березня усі заклади дошкільної освіти були переведені на дистанційне навчання. Якщо термін дії карантину змінюватиметься через епідеміологічну ситуацію в Україні, навчальний рік продовжуватись не буде. Навчальний рік зазвичай триває з 1 вересня до 31 травня, а оздоровчий період з 1 червня до 31 серпня.

МОН підготувало рекомендації  щодо організації освітнього процесу в закладах освіти під час карантину. Режим роботи усіх працівників та форму дистанційного навчання визначає керівник закладу, враховуючи особливості регіону та дитячого садка.  

В умовах карантину важлива взаємодія вихователів та батьків дітей. Так, рекомендується проводити консультації щодо розпорядку дня, харчування і діяльності вихованців, а також онлайн-заняття. Останні можуть відбуватися в режимі реального часу або ж надсилати як записи. Таку комунікацію можна організувати за допомогою онлайн-конференцій, соціальних мереж, мобільних додатків, вебсайтів тощо.

Перелік ресурсів із вправами та завданнями для дітей, поради батькам та корисна інформація щодо занять — за посиланням.

Докладніше про умови та оплату праці працівників закладів освіти під час  карантину у спільному листі Міністерства освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 17.03.2020.

Поради для батьків від МОН та ЮНІСЕФ

Поради батькам дітей дошкільного віку з ОПП

Поради та вправи для дітей дошкільного віку від МОН

Як говорити про коронавірус з дітьми молодшого віку  

Як зменшити стрес та тривожність у дітей дошкільного віку

За матеріалами Міністерства освіти і науки України